Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem írni egy "félig"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem írni egy "félig" szerelmes kis verset?

Figyelt kérdés

Akarok egy lánynak egy nem egy vérbeli szerelmi verset, de azért legyenek benne utalások, remélem értitek..

Én próbáltam már, de mindig olyan rosszra sikerült..

A neve Adél,

kedvenc állata a farkas, de van egy kék papagája is,

szereti az animéket is,

sajnos elég messze élünk egymástól, ha kell valami kis info egy jó vers érdekében mindenképp írjátok le, előre köszi :))



2017. jún. 29. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Adél te fogatlan denevér, kiütötték mindet, hogy leszophas* minket, szereted te nyalni, szádba tövig bekapni,

néha leis nyeled dehát te ezt szereted,

lehetnél batman nője a batgirl,

de te, akkor is csak badgirl lennél,

apád miatt lehet tudom, elhagyott és lyuk tátong szívedben,

amit dákó tölt ki minden egyes kávészünetben.

szeretlek.!.

2017. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A neve Adél,

kedvenc állata a farkas, de van egy kék papagája is,

szereti az animéket is,

sajnos elég messze élünk egymástól, ha kell valami kis info egy jó vers érdekében mindenképp írjátok le, előre köszi :))


Drága Adél,aki szereted az animéket,

Elég messze élsz tőlem,

ez nem egy vérbeli szerelmes vers,de,

Utalások vannak benne,

Farkasoktól, akik szeretik a kék papagájod.

2017. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Cheese Pancakes válasza:
85%

Oly megnyugtató, hogy itt vagy nekem,

Hogy minden bajban fogod a kezem,

Hogy nem hagysz el soha, hogy viszont szeretsz,

Hogy velem együtt sírsz és nevetsz.

2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a szép verset -.-
2017. jún. 29. 21:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Az 1.-nek
2017. jún. 29. 21:24
 6/17 Cheese Pancakes válasza:
100%

Van egy szó, mit úgy hívnak, remény,

Ha vigyázol rá, ő mindig benned él.

Ha szívedbe zárod, ki fontos neked,

Bármerre jársz, ő is ott lesz veled.

2017. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

miért nem reppelsz neki?


Yeah yeah Adél a neve, a neve Adél yeah, van papagája ami kék de a farkasokat is szereti yeah, néha naruto részeket waccsingol éjjel és eszi a kukoricás müzli szeletét YEEEEEEEAH YEAHH MADA FAKING YEAH !!! BIIICS PLS OH YEAH CÁMON BÉBI..

Messze laksz én tudom jól yeah, de utunk egyszer keresztei majd egymást yeah, mint a keresztutak yeah yeah, csak semmit kereszt ne legyen mert ateista vagyok ohh yeah bébi

szeretlek, hogy vagy nekem YEAH

2017. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Adél! Kinek szeme mint az acél, szeretlek, mert a verset a GYK-n kerestem. No Name kérdező vagyok de szeretni azt nagyon tudok.Tudom van egy papagájod, de a tollas g***t nem komálom. Tudom szereted a farkasokat remélem az meghalozza.Tudom sok köztünk a táv de nincs gond mivel ott a MÁV.Te a verset egy szép napon megkapod mikor én az FB-n írok. Ennyi lett volna az egész bocsi a rímtelen sorokért.Kedves Adél! Kinek szeme mint az acél, szeretlek, mert a verset a GYK-n kerestem. No Name kérdező vagyok de szeretni azt nagyon tudok.Tudom van egy papagájod, de a tollas g***t nem komálom. Tudom szereted a farkasokat remélem az meghalozza.Tudom sok köztünk a táv de nincs gond mivel ott a MÁV.Te a verset egy szép napon megkapod mikor én az FB-n írok. Ennyi lett volna az egész bocsi a rímtelen sorokért.
2017. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező vagyok itt, noname szarokat teszek ide ki, de a nevem lüke ALADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.


Adél ennyi erővel már lehetne MArci is, ha már a feje kissé férfias, komolyan mikor ránézek mintha a technika tanárom látnám, nagy karakteres arc és szőrös kéz a homlokán, imádlak!

2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mennyi éves az adél?
2017. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!