Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja milyen jó érzés, én meg már 18 vagyok és még soha nem voltam az, 1 oldalú szerelem sem volt a részemről, a másik irányból volt már..

Kezdem magam kellemetlenül érezni, amikor ismerőseimmel vagyok és a párjukról mesélnek..

Tudom ezt a dolgot nem lehet erőltetni, de hátha van pár jó tippetek miben kéne változnom.

Pár dolog ami fontos lehet, neten nem ismerkedek és nem is akarok.

Vannak ismerőseim és eljárok mindenhéten szórakozni, van hogy többször is, de itt maximum alkalmi kapcsolatot tudok létesíteni egy kezdetleges szimpátiából, ami elmúlik általában hamar.

Ezeket azért írtam le, mert gyakori probléma ha az ember nem jár el sehová és nincs is ismeretségi köre, de nekem ez megvan.

18F


2017. jún. 10. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
az, hogy minden heten eljarsz szorakozni, nem egyenlo az ismerkedessel.. ahogy te is mondtad, ilyen bulikon max alkalmi kapcsolatok alakulnak ki, nyilvan nem tarsat keres ilyenkor az ember. ha szerelemre vagysz, keress egy hobbit, es ezen a teruleten ismerkedj, akkor meglesz a csajjal a kozos hang, es ilyen kornyezetben hamarabb alakul ki szerelem, mint beb szva egy buliban..
2017. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először keresd meg A LÁNYT, akit szeretnél, aztán udvarolj neki, hódítsd meg és koncentrálj arra, mi benne a szép,jó és értékes..
2017. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!