Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányoknál alacsonyan már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányoknál alacsonyan már esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Szóval, 15 éves srác vagyok, kb. 160 centi környéke. Nekem semmi bajom ezzel a magassággal, ugyanúgy vannak barátaim, és sosem estem kétségbe emiatt, mondván majd pár év múlva biztos megnövök. Van 1-2 lány barátom is, akik szerint jóképű vagyok, humoros, stb. Már lassan 2 éve kondiparkba is járok, tehát abszolút nem hanyagalom el magam, átlagom is jó.

Szerintem ennyi infó elég is rólam, most térjünk ki a lényegre. Most ballagtam el általános iskolából, tehát szeptembertől kezdem a gimnáziumot. Már tavaly óta elkezdtek jobban érdekelni a lányok, próbáltam udvarolni csomó lánynak, de egyszerűen nem vettek komolyan. Hiába bókoltam, minden kedvesség amit a lányok szeretnek, ahhoz viszonyítanak hogy a többi fiúosztálytársam mind 175-185 cm. Volt, aki akkora mint én, sőt, volt aki kisebb, de mindenki lerázott, mert hogy milyen gáz már ha egy fiú alacsony. Ha meg a tróger osztálytársam odament hozzájuk, máris emberszámba vették. Sokat idegeskedtem ezen, meg igazából még most is, de rendben, gondoltam magamba hogy majd ha megismerem az új osztályom, akkor ők már hátha érettebbek lesznek ezen a téren, és végre elkezdhetek beszélgetni/ismerkedni lányokkal. Óriásit tévedtem, ugyanis már tartottunk osztálytalálkozót, ahol szó szerint váltottak velem 1-2 szót, és ennyi, mintha ott se lennék. És nem hiszem el, hogy ez más miatt van, mert mutatott már barátom beszélgetéseket lányokkal, ahol én voltam a téma, és mindegyiknek ez a problémája.

Kérlek nyugtassatok meg, hogy majd beér a fejük lágya, és nem közösítenek ki valakit olyan miatt, amiről nem tehet.



2017. jún. 30. 22:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ha nem is nekik ér be a fejük lágya, találni fogsz olyan társaságot magadnak, ahol elfogadnak. Én személy szerint alig ütöm meg a 160 centit, de mégsem közösítenek ki. Lehet h egy összeszokott társaságba kerültél, azaz a mostani leendő osztálytársaid ezelőtt is osztálytársak voltak. Ilyen esetben nem igazán nyitnak mások felé. Vagy, a másik eshetőség, h mind tajparaszt. Már bocsánat. De lényeg a lényeg, h te fogadd el önmagad olyannak amilyen vagy, és idővel találsz olyan lányt, aki elfogad a magasságoddal együtt.
2017. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
170 vagyok 18 évesen, az ismerőseim legtöbbje 180, de van egy jó pár 2 méteres srác is, mégsincs ennyire kisebbségi komplexusom, sneki nem néz le emiatt, nem értem mit kell mindenkinek izélnie ezen a nyavajás oldalon, ba*meg akkor gond ha annak titulálod, egy ekkora világban nem fognak nézni téged az utcán mert ha kilépsz te is csak 1 leszel a sok sok milliárd ember közül, csak az ismerőseid véleménye számít, de az mértékkel szóval tőlük krédezd .....
2017. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna azseha a srácc alacsonyabb lenne sőt örülnék is.


A környezetembe minden srácc 180+ van aki közel 2 méter 15 évesen.


Én meg ugyan úgy a magasságom miatt (163 cm) vagyok piszkálva. Jó lenne végre olyan fiúval találkozni és beszélgetni aki velem kb egymagas és nem néz le.

2017. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Kicsit félreértetted, nekem semmi bajom a magasságommal, azzal van bajom, hogy a lányok emiatt közösítenek ki, amikor ez annyira agyilag 10 éves szint, hogy nagyon.

2017. jún. 30. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak a magas pasik jönnek be, nincs mit tenni. Majd találsz olyat, aki így is elfogad. Ennyi.
2017. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt mondom, hogy ne foglalkozz velük, nem sokat segítek.

De a szerelemben nem a magasság számít. :D

Idővel találsz olyan lányt,aki elfogad úgy,ahogy vagy.

2017. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt. #6-os voltam 14/L
2017. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
en elfogadom az alacsony fiukat nincs bajom veluk.. akkor lenne ha jarni akarna mert en 170cm vagyok es azert eleg gaz ha 10 centivel alacsonyabb a fiu mint a lany.. ha pl csak par cm rol lenne szo ami meg nem olyan feltuno nem erdekelne.. es szerintem ezzel lanyok tobsege igy van.. pl a baratom 190cm es az ugy hozzam kepest pont jo.. de ha lenne egy lany aki pl 150cm neki mar kevesbe lenne jo egy magas srac.. szoval erted.. keress alacsony lanyokat..
2017. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te jo eg! Ez elozo valaszolók hol elnek hogy ennyi magas srác veszi körul oket??


Egyebkent egyforma problemaval küzködünk kedves kerdező, annyi eltéressel hogy en 15 eves LÁNY létemre 184cm re nőttem, és én viszont kellően magas fiút nem találok...

Szóval kitartás! ;)

2017. júl. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
A világ legtökéletesebb lányát (a szerelmemet) nem érdekli a magasságkülönbség.A többi jelentéktelen lány véleménye nem számít
2017. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!