Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra hogy néz ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra hogy néz ki egy ideális lány?

Figyelt kérdés
Gondolok magasságra, súlyra, a súly eloszlására a testen, inkább vékony vagy inkább teltebb, stb..

2017. júl. 2. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Magasságra legyen magas, (mivel én is az vagyok) legyen 170cm-nél magasabb, de a legjobb ha 175 felett van.


Súlyra nincs konkrét szám, 60 kilósan és 80 kilósan is lehet valaki szép, de inkább a kicsit teltebb lányok tetszenek.


Súly eloszlása... nekem nagyon bejönnek a vastag a combok és a nagy fenék, ne legyen nagy hasa, a mellméret nem olyan fontos.

2017. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasság 150-180cm, vékony, női súlyhoz nem értek annyira, az magasságtól is függ...Szép arc, szép szemek.
2017. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Eddig szerettem az alacsony lányokat, aztán lett egy alacsony barátnőm, aki mellé iszonyat gyerekes is volt, és ez elvette a kedvem, olyan volt mintha egy óvodással sétálnék.

Szóval most már minimum 170cm, de inkább magasabb legyen.

Valamint vékony legyen, nem számít ha nincs melle/feneke.

2017. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

160-175 vagy kicsivel magasabb 70-80-90kg

szereti az olyan srácokat akiken van fölös kiló kedves megértő és valószínűleg nem is létezik.

2017. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
100 kiló legyen és legyen Abba frizurája
2017. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ez függ sok dologtól. Van akinek a duciság, van akinek a vékonyság (persze nem gebe és 40kg felesleg) áll jól. Van akinek meg a normál testalakat. szerintem mind jól néz ki, kivéve az izomagy, nem szeretnék férfivel élni
2017. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem az abszolút ideál a magas kb. 170-180 cm, normál testalkatú 55-60 kg, bírom ha a lánynak kicsit puha a feneke, de izmos a hasa és a combja. Az arca legyen karakteres, akár lehet szemüveges is. Tudom nem kérdezted, de a személyisége legyen: okos, intelligens, tanult, vicces, kedves, segítőkész, szerény és legyenek konkrét elképzelései az életről és legyen minimum 2 középfokú nyelvvizsgája. 18/F
2017. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább magasabb, kb 175 cm és mindenképp vékony.

Egyébként nekem mell, illetve fenék terén is a kicsi és formás tetszik.

2017. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!