Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" facebook-on párt keresni?

Figyelt kérdés

Keresek lányokat és akik szimpatikusak azokra ráírok, hogy megszeretném őket ismerni, nem-e jönne el velem egy fagyira vagy először csak felteszek vmilyen. felvezető kérdést...maximum látásból ismerhetjük egymást, de inkább idegenekől van szó.

Mi erről a véleményetek? Gagyi így ismerkedni?

Baráti köreim nem túl széles, hölgyeket meg nem is tartalmaz szóval ilyen úton nem tudok párra lelni. szórakozóhelyen meg ilyesmi helyen nem igazán tudom "eladni" magam nekik., csak afféle interjú kérdések tudom letámadni őket :/

19/F


2017. júl. 5. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nrm gaz hisz azert van :) 17/L
2017. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ne legyél elkeseredve, ha mégse jelölnek vagy írnak vissza.
2017. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez élőbe is megeshet..így meg amúgyis könnyebb feldolgzoni.
2017. júl. 5. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így ismertem meg a férjemet. Nem ez a gáz, hanem az, ahogy a hapsik próbálnak nyomulni.


Például:


- Sya! (aki ezt a szót férfi létére így írja le, eltörném a kezét)

- Szia, micsi? (dettó)

- Hogy vagy? (se köszönés se semmi, nem is ismerem de azé' hogy vagyok...anyád)

- Rég beszéltünk, hogy vagy? (soha az életben nem beszéltünk, hacsak az nem számít annak, hogy 5 éve küldött egy gagyi rózsás-macskás giccses képet)

- Megszeretnélek ismerni (előbb a magyar helyesírás szabályait ismerd meg)

- szia gizi nagyon csinos vagy (persze, a nevemet meg nagybetűvel írom k#cs#g)


- Szia ismerkedünk?

- bocs nem, van férjem

- akkor minek vagy fent a facebookon? (na vajon miért, te marha)


- Szia ismerkedünk?

- bocs nem, van férjem

- nem baj nem zavar (akkor kezdj ki anyukáddal)


- Szia ismerkedünk?

- bocs nem, van férjem

- hülye k##va, ki a fenét érdekelsz (mondjuk téged te f##sz, már arra sem emlékszel, hogy mi volt 10 másodperccel ezelőtt? szedj Cavintont!)


Szóval a Face-en ismerkedő palik többsége pszichopata és/vagy teljesen idióta, ezért a nők jelentős része már nem is olvassa el az ismerkedős üzeneteket.

2017. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!