Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják úgy sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják úgy sokan hogy egyesek túl fiatalok (gyerekek) egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
például ha egy 12 éves szerelmes akkor miért ne lehetne kapcsolatban az illetővel. Azt mondják hogy még korai, de miért, ha szeretik egymást?

2017. júl. 6. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ezt én sem értem,vannak akik sokkal érettebek a korukhoz képest.
2017. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert azonnal a legrosszabat gondoljak, a legeretlenebbre...

En is minden ilyen kerdesnel belego dolok hogy huuu o is csak 13 es tok nomralisnak gondolom hogy xynal van es at gondolom es rajovok hogy azert nem is olyan fiatal.. 😊

2017. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De azért ha valaki 12 évesen azt mondja, rátalált az igazi szerelem, és megtalálta a nagy őt, szerintem nyugodtan ki lehet röhögni.


De komolyra fordítva: egyszerűen nem elég érett egy KOMOLY kapcsolathoz ennyi idősen.. akármennyire lehet "érett", ő még akkor is egy gyerek. Nem kell semmit siettetni. Nem tudom ti hány olyan embert ismertek, aki 13-14 évesen jött össze a párjával és komoly dolog lett belőle aztán..


Ettől függetlenül, ha valakit boldoggá tesz hogy ölelkezve rohangáljon ennyi idősen az utcán mert hogy ő már ilyen felnőtt és érett..hát, felőlem csinálja..

2017. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be, 12 évesen kb a kezénfogva járás, puszi és ölelés mehet

Legalábbis jobb esetben nincs nagyon más...

2017. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#3 a nővérem 14 éves korában ismerte meg a barátját 15évesen összejöttek..ma 24éves és együtt vannak
2017. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon emberfüggő. Nekem majdnem 15 évesen volt az első barátom és nem álltam még készen rá. De simán el tudom képzelni, hogy valaki 12 évesen talál rá az akkori nagy szerelmére. Valaki nem fiatal, hanem éretlen egy kapcsolathoz. Vagyis én nagyon éretlen vagyok ilyen téren, de biztos vannak, akik meg érettebbek és fiatalabbak. 15/L
2017. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!