Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy bolti dolgozóval?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik ruhaboltban, ahol az egyik ott dolgozó csaj nagyon megtetszett. Néha össze akadt a tekintetünk, egymásra mosolyogtunk de több nem történt. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék vele megismerkedni? Lehet hogy csak kedvességből mosolygott, vagy véletlen, meg nem ismerem egyáltalán, lehet hogy barátja is van. Gondoltam arra hogy valamiben segítséget kérek tőle, de semmi nem jutott sajnos eszembe. Hogyan tudnék vele picit megismerkedni annélkül hogy nagyon gáz lenne / ha nem jön össze akkor ne nézzenek hülyének ha bemegyek a boltba a jövőben?

Én 19 vagyok, ő is 19-20 körüli lehet



2017. júl. 7. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy gyakran jár e oda.
2017. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Menj oda, kérj segítséget, esetleg többször is de azért ne legyen idegesítő. Mosolyogj rá aztán akkor már látod hogy mennyire nyitott, bejossz-e neki. Aztán pedig elhivhatod valahova, max elutasít. (Egy ruha boltos:) )
2017. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Cső, úgy megdugnálak ezen a pulton, mint állat... Találkozzunk két perc múlva a kettes próbafülkében."
2017. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Te is itt dolgozol?" mondattal biztos jó kezdés lenne.
2017. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt a ruhát kérem ami rajtad van :'D
2017. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ :D 2# válaszoló nem tudom miért szavaztak le téged, te adtál kb. csak normális választ
2017. júl. 7. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj töle segitséget aztán megkérdezheted hogy hivják , pár szot beszélsz vele , máskor is és esetlef után amegkérdezheted hogy ráér valamikor , a ruhabolt ha ott dolgozik máshogy nem lesz alkalmasabb ismerkedésre
2017. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalataim írtam le hogy engem hogy akartak felszedni:D hát igen, valaki nem arra használja ezt az oldalt amire kellene, de nem veszem a lelkemre ha lepontoznak :D 2-es voltam
2017. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!