Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék megismerni normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni normális lányokat? (16/F)

Figyelt kérdés
195centi magas,78kilo, élsportoló (izmos) és művész vagyok. Nem külsőre hajtok hanem inkább személyiségre. Belső tulajdonságokat nem írok mert azt inkább bizonyítani kell hogy milyen vagy :) Hol tudnék magamnak találni korombeli lányokat? előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat :)

2017. júl. 9. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ittnha normális kapcsolatra vágysz ,mozdulj ki haverokkal. Keress valami közösségi hobbit.
2017. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen 👐

De amúgy szerintem járj társaságokba, én például buszon is szoktam ismerkedni, gyakran pedig az utcán is, ha beindul a beszélgetés, akkor élvezni fogja a másik illető is a társaságod, és lehet összehaverkodtok. Esetleg facen, de szerintem az annyira nem ideális, vagy esetleg, ha haverokkal elmentek mondjuk egy kávézóba, és odamentek néhány lányhoz? Hogy őszinte legyek nem tudom, engen mindig megtalálnak csak úgy tök idegenek, vagy látásból ismerősök, akikkel még sosem beszéltem, és a szimpatikusokkal én is szoktam ismerkedni. Próbálkozz, sok sikert :D 14L

2017. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 I noor Y ***** válasza:
Teniszezo vagy?
2017. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tinder, buli, stb.
2017. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felállsz a géptől, és go ki a nagyvilágba:)
2017. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát nem itt fogsz 'normális' lányokat találni ¯\_(ツ)_/¯

Főleg, hogy nem is tudom hanyadik ilyen kérdést írod ki!

Ha akarsz valami komolyat, emeld fel a kigyúrt valagad, és kint nézz körül a világban, ne innen várj megoldást :D


szerencsétlen...-_-

2017. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom egy kicsit már régi a kérdés, de én nagyon szívesen megismernélek, ha még áll :)

16/l

2018. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!