Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarom megismerni az anyósomékat, mert "félek" tőlük?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolatról van szó, de még nem ismerem a párom szüleit. Rákérdeztem, hogy, ha tényleg annyira szeret, mint mondja, és nyilván a szüleit meg imádja, mert, ha lehetne, mindig velük lenne (még velük lakik), akkor miért nem akar bemutatni nekik. A válasza az volt, hogy bár még semmi rosszat nem mondtak a szülei rólam, de ahogy ismeri őket, ha megismernének, akkor nagyon ellenszenvesek lennének velem, és csak a hibát keresnék bennem, ha pedig találnának bennem hibát, nem szállnának le a témáról. Eddig úgy gondoltam, hogy szuper lenne megismerni a szüleit, mert az ő viszonyuk felettébb jó, aminek örülök, csak sajnos ez az én káromra megy. A család neki mindig az első, én meg csak a második. De így, ha már mondaná a párom, hogy beszeretne mutatni, akkor én inkább hátrálnék. Szerintem az anyósomék már most is beszélnek valamit ellenem, de ezt a párom nem akarja elmondani, és érzem, hogy ez szépen lassan felemészti a kapcsolatunkat. Én akarok beszélni erről, a párom hárít. Ti mit tennétek a helyemben?


23/N (a kérdező) 26/F



2017. febr. 27. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el. Nagyon nem!!!
2017. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben ("ahogy ismeri őket, ha megismernének, akkor nagyon ellenszenvesek lennének velem, és csak a hibát keresnék bennem, ha pedig találnának bennem hibát, nem szállnának le a témáról") tök normális, ahogy érzel. Hogy mit tennék....? Hát nem sok választásod van, ha együtt terveztek tovább, előbb-utóbb úgyis "túl kell esni" a dolgon, akkor meg már inkább előbb, mint utóbb. Természetesen legyél normális, kedves, illemtudó - gondolom ezt mondani sem kell -, ennél többet nem tudsz tenni, és nem is kell.
2017. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy a barátod már azelőtt elkönyvelt téged, meg hogy utálni fognak a szülei, mielőtt esélyed lenne bemutatkozni. Szerintem ez vetítéa csak, mert nem tartja a kapcsolatot olyan komolynak, hogy hazavigyen
2017. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet, hogy így is úgyis utálnak fognak, de ha határozottan eléjük állsz, nem könyvelnek el gyáva házinyúlnak.

2017. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a barátoddal vannak gondok. Most akkor meddig akar dugdosni előlük?

A leírásod alapján anyuci kicsi fia, mert ha nem az lenne, simán megmondaná, hogy Ő a szerelmem. el lehet fogadni.

2017. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"...a szüleit meg imádja, mert, ha lehetne, mindig velük lenne..." - kuka a srác, ha jót akarsz magadnak.
2017. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!