Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne belevágni? Lent

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy fiút, aki olyan más.


Még csak 1 hónapja szakítottam a volt barátommal, akivel már régóta nem működött a dolog. Nem értékelt, önző volt, nem mutatta ki az érzéseit.


És 1 hónapja elkezdtem beszélgetni 1 sráccal messengeren, aki 2 évvel idősebb mint én, és mint az exem.


Debreceni vagyok, ő itt született, de Győrben lakik most, és Budapesten jár egyetemre. Viszont, neki meg se kottyan az utazás, hisz hetente simán utazik 500km-t, és nagyon sokat jár Debrecenben.


Nagyon megfogott a fiú, ápolt, okos, kedves, van jövőképe, mindig meghallgat, és nagyon jókat tudok vele beszélgetni. És olyan kis szerethető, pont amilyenre szükségem van.


De engem zavar, hogy ilyen messze lakik, mert szívem szerint összejönnék vele, és én is nagyon tetszem neki, rengeteg beszélünk.


Azt mondta, bármikor felmehetek hozzá az albérletbe, amikor van egy kis ideje, rohan hozzám, és Győrbe is elmehetek hozzájuk.


Viszont sajnos az én szüleim nem engednek föl hozzánk senkit, még a legjobb barátaimat se, egyik barátom se volt még nálunk soha.


Ez a fiú nem olyan, mint az eddigiek, felnőtt férfinek látom, aki már elért valamit, össze tud rakni egy értelmes mondatot...


Szerintetek?


18L


2017. júl. 11. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Felmenni hozzá albérletbe....hát biztos csak ücsörögni.
2017. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves #1.válaszoló. Nem kell mindig rosszra gondolni, nem mindenki csak "arra" hajt...
2017. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Miért te nem szoktál találkozni másokkal?

Ha felutazok Budapestre akkor igyunk meg egy kávét és húzzak haza?


Szegény elsőt nagy traumák érhették, ha ilyen a gondolkodása.

2017. júl. 11. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Nem,dehogy. Nyugodtan feküdj le egy hónapja megismert idegennel. 😊 Te sem gondolod,hogy kávézni hív,ugye?
2017. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de első találkozásnál én se mennék fel egy idegen lakására (de még másodikra se). És itt nem arról van szó, hogy lefekszünk vagy sem. Nem mindenki olyan, vannak normálisak. Bennem van egy alapvető bizalmatlanság, miszerint messziről jött ember azt mond amit akar. Volt már több netes randim a fővárosban, mi mindig tökéletesen feltaláltuk magunkat a városban is, nem kellett fölmennünk egymáshoz. Mondanom se kell, hogy volt dolgom ilyen nagyon kedves emberrel, aki eléggé rám akaszkodott utána... Óvatosan kell és nem szabad naivnak lenni.
2017. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az első találkozásnál gondoltam, hanem mikor már összejöttünk.


Most hetekig Debrecenben lesz, és lesz időnk találkozni.

2017. júl. 12. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Hova tervezed már az összejövést? Nem is ismered 😁

18 évesen illene már kinőni ezt a gyerekes ábrándozgatást.

2017. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!