Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogszabályzó visszataszító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabályzó visszataszító lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek gimibe, lány vagyok. Az a "bajom" hogy nemsokára fogszabályzót kapok. Ez taszító lehet a fiúk számára? (Na nem mint ha a pasizás izgatna a legjobban, csupán érdekel hogy taszító-e a fiúk számára)


2017. júl. 12. 00:27
 1/10 anonim válasza:
100%
ember függő,de szerintem csak helyesebb lesz tőle egy lány:)
2017. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Cikinek nem ciki, hiszen azt sugallja, hogy törődsz magaddal. Visszataszítónak se visszataszító, sőt manapság menőnek számít. Ne aggódj, a fiúkat se zavarja, ez tapasztalat. Nekem speciel azt mondták, hogy aranyod vagyok fogszabályzóval. Legyél rá büszke és viselkedj magabiztosan, a fogszabályzó mindennapos dolog. a gimiben pedig érettebb emberekkel fogsz találkozni mint általános iskolában :)
2017. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem a fogát nézem egy lánynak. Ha szép a foga és úgy viseli, akkor oké, de ha gusztustalan, szuvas, kapafogú, és úgy van rajta, az már más téma.
2017. júl. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tián00 ***** válasza:
57%
Ha marad benne mákos tészta, fanszőr, mókus, stb... azért az annyira nem menő. De ezek hiányában még sokaknak imponáló is lehet.
2017. júl. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos dolog. Csak majd figyelj oda a higéniájára.

Nem taszító.

2017. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem taszító, sőt még kicsit tetszhet is, és azt sugallja, hogy nem hanyagolod el magadat.
2017. júl. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen takarítod nem :D
2017. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem visszataszító! Nekem 27 évesen lett fogszabályzóm baleset miatt.. A férjem már fogszabályzóval ismert meg,sőt,szemüveges is akkor lettem,mikor megismerkedtünk! A te korosztályodban már menőnek számít a fogszabályzó.

Egy jó tanács: spenótevés után ne vigyorogj teli szájjal! Tapasztalatból mondom :)

2017. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. júl. 14. 01:55
 10/10 anonim válasza:
A barátomat egészen felizgatja a fogszabim:))) szex közben elég rámosolyogni máris zabálja a számat mint plazma tv az áramot:)) mióta fogszabályzóm van,magabiztosabb vagyok, állandóan teli pofával nevetek, és mosolygok, ezáltal olyan kisugárzásom van, hogy a pasik megőrülnek! Hihetetlen szexi tud lenni. Ha belépek valahová,direkt kivillantom és mosolygok, majd köszönök:D rögtön mindenki arra néz, én meg még jobban mutatom és közben arra gondolok "ó ezaz nézd csak, tudom hogy szexi:))" múltkor így őrjítettem meg egy fagyizóban dolgozó srácot,a barátommal még nem voltunk együtt, akkor még nem is ismertem ,kicsit kacérkodtam ott a csávóval, fél óra múlva már hátul voltunk,a nyelve már a torkom mélyén aztán olyan kemény dolgoknak néztünk elébe hogy csak na:)) simogatta, harapdálta, zabálta a számat:) eszméletlen ereje van, ha tudod arra használni, hogy még több önbizalmad legyen tőle. Visszataszítónak sohasem az, ha szép tisztán tartod mindig:)) 19/l ;)
2017. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!