Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzó huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzó huszonéves srácon: lányok ti mit szóltok hozzá? Nem visszataszító? Szívesen randiznátok / összejönnétek azzal aki ilyet visel? Fémszínű vagy fehér legyen? A drótja nem baj ha fémszínű?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. febr. 20. 07:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi gond.

Rosszabb ha sárga a foga vagy nincs is.

Mindegy az milyen a színe meg a drotja úgysem tart örökké.

2015. febr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
inkább fogszabályzó mint keszekusza sárga fog és büdös száj. nincs vele semmi baj! a
2015. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szexi ;) a fehér szín nem fog egy idő után besárgulni?
2015. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szívesen jönnék össze fogszabályzós sráccal. Ha éjszakai az oké, de engem valamiért amúgy taszít.
2015. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Nekem valahogy mindig is tetszett ha valakin fogszabályzó van, bár kevés ilyen ismerősöm van :)

Semmi gond vele...de nekem az első képen lévő jobban tetszik! :)

2015. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
A drót az legyen fémszínű! Én is fogszabályzós vagyok csak fiatalabb nálad!
2015. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
És miért legyen fémszínű a drót? :-)
2015. márc. 4. 21:11
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha olyan srácról van szó, aki bejön nekem, akkor nem érdekelne, hogy fogszabályzós.

A fehér valamiért hülyébben néz ki, én is inkább a fémre szavazok.

2016. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én már láttam ilyet is meg olyat is, szerintem mindkettő megszokható és egyáltalán nem zavaró. :) Szóval válassz barmilyet, szerintem ha tetszel egy lánynak akkor nem hinném, hogy a fogszabi lenne az akadály, pláne, hogy egyszer az is lekerül és nagyon szépen álló fogak mutatnak majd az arcodon :)
2016. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
rajtam 1 évig volt 13-tol 14 éves koromig,minden honapban huztak rajta és az összes fogam fájt kétnapigsose felejtem el.veled is ez van most?nem lehetett volna gyerekkorban ,még könnyebb,hogy hogy csakmost lesz.ha annyira szerelmes vagyok a fiuba ,akkor kivárnám hogy levegyék,maxaddig ritkán csokoloznánk,és anak isjobban örülnék ha nem 1 évet kéne várni hanem már csak pár hónapot vagy ilyesmi?rajtad sokáig lesz?neked is fura fogmosóeszközöket dtak hozzá,?
2016. júl. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!