Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác Facebookon, aki már régóta az ismerőseim között van, de tegnap kezdtünk el beszélgetni. Kiderült, hogy már találkoztunk csak hát na..És az is, hogy egy vároban lakunk..Nem vagyok az a visszahúzódó csajszi szóval tettem célzásokat mikor pl kajáról beszéltünk 'Szeretem a nutellát,leszel nutella?' ehhez hasonlókat meg mondtam neki azt is, hogy tetszik stb,de van hogy csak emojikat küld meg amúgy elég szűkszavű néha meg tök kedves sőt!!!!

Szóval..most akar tőlem valami, v nem?



2017. júl. 12. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Ezt nem lehet tudni ennyiből. Ha nagyon szimpatikus lennél neki és akarna tőled valamit, akkor nem csinálna olyat, hogy csak smileyozik.

Na meg 1-2 nap alatt nem ismeritek meg egymást.

Sztem ha alapból szűkszavú, akkor alapból annyira nem keltetted fel az érdeklődését, de amikor "néha meg tök kedves sőt", akkor lehet, hogy kanos...

2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szandyyy69 ***** válasza:
Szerinte kérdezd meg hogy van-e kedve találkozni? És ha belmegy lehet hogy lesz belőle valami :))
2017. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!