Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú 18 éves en 16 vagyok. Kb 1-2 hete ismerem, pár barátomon keresztül ismertem meg ő irt rám snapchaten és kihívott, kimentünk beszélgettünk majd másnap is kimentünk és megbeszéltük h péntek este együtt megyünk ki bulizni kicsit. Pénteken feljött előtte hozzam hogy igyunk picit és le smarolt, többször is, nem csináltunk semmi extrát, csak ültem az ölében vele szembe és elmondta párszor h Uristen ő engem imád. Aztán kimentünk és végig fogta a kezem mintha járnánk meg a haverjai elott is. Rosszul lett vigyáztam rá egész éjjel, nagyon aranyosan viselkedett ölelt puszilt csókolt.mikor haza ért irt h hiányzom neki és h nagyon Jol érezte magát velem ilyesmi. Aztán másnap taliztunk és picit össze kaptunk mert en állítólag hisztiztem. Utána így nagyon csúnyán beszélt velem h neki nem kell egy hisztis meg h hagyjam beken közbe ő irt egész nap h mit csinálok. Este kimentem pár haverommal és köztük volt egy közös ha érünk és snapchaten küldtem neki is egy vidit és irt h Jo szórakozást meg azelőtt felhívott állítólag véletlenül mert h részeg volt. Majd éjjel fel3kor hív és ír h "hallod szeretlek". És utána alig beszéltünk majd találkoztunk éjjel és majdnem le feküdtünk ő mar nagyon benne volt a dolgokban csak en stoppon voltam és így közben elmondtam neki hogy szűz vagyok. Azt hittem h zavarja de azt mondta h egyáltalán nem (nem csináltuk meg) és ugyanúgy normális volt mikor ment haza lekisertem elmondta 5x h megy Jóéjt de nem engedte el a kezem. Majd mikor haza ért irt h minden oké mondtam h igen és írta h álmos és mondtam h álmodjon szépeket erre azt írta h ilyen este után és azóta nem beszéltünk csak Snappen pár szót de azt is mert en írtam. Nem tudom mi van sokszor nagyon rendes meg így viselkedik mintha járnánk és most meg egyáltalán nem ír. Ez elott az egyik haverja azt mondta h csak "dugni akar" de nem tudom h elhiggyem-e mert ez a fiú mar próbálkozott nálam többször is és lehet h azért mondta h ne foglalkozzak vele.

Kérlek segítsetek mert nem értem mit akar. Egy éjszakás kalandot keresett volna? Vagy ő se tudja mit akar?

HELP


2017. júl. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
En is azt mondanam hogy csak kalandot keresett... De ezt nem tudhatjuk. Kerdezd meg tőle, hogy komolyan gondolta-e, vagy nem.
2017. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg akarom vele beszélni csak félek a reakciójától..személyesen szeretnem csak egész nap dolgozik és nincs mikor találkozzunk..plusz meg neten sem beszélünk
2017. júl. 13. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de ez tuti hogy arra játszik. Sajnos ebből fix re levontam :/ sorry
2017. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget:/
2017. júl. 14. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!