Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a srác? Barátság vagy kapcsolat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk és mostanában odajön hozzám megfogja a kezem átölel..csak úgy..és elhívott múlthéten az egyik focimeccsére ..mivel hogy ő focizik és a lényeg az h mielőtt elkezdődött előtte kicsivel előbb kimentünk..és hülyültünk ..megint fogta a kezem..és volotak haverjai akik láttak minket és megkérdezték h barátnője vagyok e és a srác csak annyit mondott h nem rajta múlik..:) akkor meccsközben folyamatban odajárt hozzám amikor nem volt épp nála a labda és engem is nézett folyamatban...mikor mentünk volna haza akkor közel húzott magához és felemelt és ugy ölelt meg :) nem tudom h most azt várta hogy én adok e neki puszit vagy sem ..?! Várt tőlem puszit és barátáság vagy kapcsolatot akar ?

#csók #találkozás #ölelés #futball #barátság-kapcsolat
2016. máj. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút kapcsolat. Meg is csókolhatod, nem kell ide puszi. :D
2016. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bogyokaaa88 válasza:
Ha régi módi vagy akkor azért vár meg hogy ő csókoljon meg,de az biztos hogy kapcsolatban lesztek mert elég egyértelmű jeleket adott. Kívánok minden jót! :)
2016. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon-Nagyon ismerős a story pontosan ez volt múltkor (1-1.5hete) barátommal,és focimeccsrol jott haza egy csajjal,haverommal eppen mentunk tipmixelni,de elotte bementunk a lannyal es a 3.sraccal (akinek a meccse volt) mekibe,es hazafele kettesben hagytuk oket mert latszott rajtuk :D Veletlen nem Soproni vagy?
2016. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Abszolút kapcsolat :)
2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!