Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű fiúk, ti odamenneték...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű fiúk, ti odamenneték egy ilyen lányhoz beszélegetni?

Figyelt kérdés
Akit nem ismertek belulrol es kicsit sem talaljatok szepnek?

2017. júl. 15. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Tehát, te egy "népszerű" fiú vagy, aki emiatt nagyobbra tartja magát embertársainál? Hadd gratuláljak, mivel senki sem kevesebb, illetve több a másiknál. Lehet, hogy megsérti az egodat a következő kijelentés, de pontosan ugyanannyit érsz, mint az a lány, akit egyáltalán nem találsz szépnek. :)
2017. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso, forditva :D
2017. júl. 15. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert, te odamennel egy olyan srachoz akit nem talalsz szepnek?
2017. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

Te miért nem egy "nem népszerű" fiú közeledése felől érdeklődsz? Az nem tetszene? Neked is csak a "népszerű" fiúk tetszenek?

Akkor meg miért csodálkozol, ha a fiúk is az olyan lányok felé vonzódnak, akiket szépnek, és kívánatosnak találnak?


Ez a természetes. Mindenki (fiúk is, lányok is) az olyanok felé vonzódnak, akiket valamilyen (mindegy milyen) szempont alapján kívánatosnak találnak. Senki nem törekszik olyan valakivel kapcsolatra, akit nem tud vonzónak találni.

Emiatt van az, hogy a fiúk is, lányok is az olyan emberek ismeretségét keresik, akiket a céljaiknak a legjobban megfelelnek. Ez a céltól függően (kaland, alkalmi kapcsolat, tartós együttjárás, házasság) különböző lehet (szépség, csapodárság, vagy éppen hűség, kitartás, megbízhatóság, ÉRTELEM...).


(Látod, te is a "népszerű" fiúkról ábrándozol, pedig ha körülnézel, szerintem körülötted is nagyon sok olyan fiú van, aki nem népszerű, de belül igencsak értékes, és érdekes. Csak pont úgy, ahogy a "népszerű" fiúk nem találnak érdekesnek, kívánatosnak téged, te sem találsz érdekesnek, kívánatosnak egy nem "népszerű" fiút...)

2017. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo! Imadom, hogy fogalmad sincs arrol, hogy mi az elozmenye annak, hogy feltettem a kerdest :) nem ertem, miert kell elsore elitelni mindenkit egy kiirt kerdes alapjan...
2017. júl. 15. 10:25
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Felhívom a figyelmedet, hogy a válaszomban nincs semmi elítélő dolog. Nem ítéltelek el.

Ténymegállapításnak szántam, hogy Te is a népszerű fiúkat kedveled jobban és nem a népszerűtleneket. Szintén tény, hogy ez egy általános dolog (én sem vagyok más), és szinte mindenki a szebb, okosabb, "népszerűbb" partnert szeretné.


Ez egyáltalán nem elítélő!!! Sőt, a természet így működik, ez a kiválasztódás törvénye. Mindenki a neki tetsző (azaz szerinte a legjobb) partnert szeretné maga mellett.


Én csak erre szerettem volna rávilágítani, és megállapítottam, hogy pontosan úgy működsz, mint ahogy az emberek 99,9%-a.


Lehet, hogy ez a vélemény felesleges volt, ezt elfogadom. De semmi esetre sem ítéletnek, főleg nem negatív ítéletnek szántam.


Ha mégis úgy érzed, hogy ez valamiért bántó volt számodra, akkor elnézést kérek, nem volt szándékomban megbántani téged.

2017. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, de en ugy ereztem hogy nemi szemelyeskedes van a valaszodban.Nem ugy fogalmaztal, hogy mindenki hanem ugy, hogy 'te', es ez nekem es akar masoknak is felreertheto. Ertem en, hogy nem akartal megbantani, de erre maskor majd figyelj:)
2017. júl. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!