Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vörösödök el minden fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vörösödök el minden fiú jelenlétében?

Figyelt kérdés

Ha hozzám szól egy fiú,egyen az rokon, barát, vagy idegen, mostanában mindig elvörösödök. Mit tegyek?

15L



2017. júl. 15. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert fosnak a lányoktól xD
2017. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magas a vérnyonásod,vagy elég ha egyszer kétszer megtörténik,utána az agyad automatikussan már így fog reagálni hogy elpirulsz.. azt javaslom hogy kapcsolódj ki.. pl kezdj el futni... stressz csökkentő,kiszellőzteted a fejed..
2017. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb amióta futok azóta van, vagyis amióta gimis. 1 éve
2017. júl. 15. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebbe a melegbe nem csoda :D
2017. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam régebben csak fiúkét.... nem kell ezen nagyon görcsölni, még imponálni is fog egyeseknek, hogy zavarba tudnak hozni. Idővel el fog múlni, nem kell emiatt parázni :) Egyébként meg azzal tudsz erre rágyakorolni, hogy gyakran hozod magad ilyen helyzetbe, és idővel hozzászoksz. Én régen a haverjaimmal amikor elmentünk pl pizzázni, nekem kellett rendelni, meg kifizetni, hogy direkt ilyen helyztete kerüljek, ahol elvörösödtem, de idővel egyre ritkább lett. Legkésőbb a lányok előtti elvörösödésből gyógyultam ki, de egészen 18-19 éves koromig elvörösödtem, ha egy nekem tetsző lánnyal beszéltem. Szóval beszélgess fiúkkal, és rájössz, hogy nem kell elszégyelni magadat. Ők is ugyanolyan emberek, mint te.
2017. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szégyenlős vagy. Ez idővel majd elmúlik. :) Régebben én is sokat vörösödtem el, ma már nemigazán.
2017. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj ez benéztem, bocsi :"D
2017. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!