Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik nekem, de nem merek vele szemezni! Gáz ha folyton elpirulok az ő jelenlétében?

Figyelt kérdés
Ugyanabba a suliba járunk, ugyanarra a szakkörre és amikor rám néz, mindig elpirulok és nem merek hosszabb ideig a szemébe nézni. Csak így elfordítom a fejemet, mintha ott se lenne...Nem tudom miért. Talán attól félek, hog hülyének fog nézni, hogy látja esetleg, hogy nekem ő tetszik, de én neki nem és így ciki és leégek előtte...Ráadásul, már tiszta hülyének érzem magam amikor elpirulok...(köszönő viszonyban vagyunk) Mit tegyek? 16l

2016. nov. 9. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk általában aranyosnak tartják az elpirulâst és..., egyből rájön emiatt h neked tetszik.... Ha tetszik neki lépni fog :)
2016. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Nèzz a szemèbe.A fèrfinak kell elvenni a szemèt az az illedelmes.Ja ès ìgy fiukènt ha szemedbe nèz akkor a seggedet is le fogja ellenőrizni.Megfelelőek e a mèretek?Mijen legyen rajta a csìkos bikini.Egy 10 mp-es segg nèzèssel sok választ fog kapni.Ja ès az elpirulás cuki.

16/F

2016. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😃
2016. nov. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!