Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába fűzök reményeket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába fűzök reményeket a dologhoz?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve tetszik egy srác. Egyik közös ismerősünk már érdeklődött,hogy mit gondol rólam,azt mondta,hogy nem nézek ki rosszul,de nem vagyok az esete. Ezután többen is mondták, és én is észrevettem,hogy gyakran nézegetett az iskolában. Sokáig nem történt semmi,mivel en is félénk vagyok, és nem merek kezdeményezni, főleg a tudottak után. Egy hete viszont csoportban találkoztunk,viszont csak kettesben is beszélgettünk, elég sokáig. Közvetlen volt, ő is kerdezett tőlem,nem csak én beszéltem. Tudni kell róla,hogy még nem volt barátnője,es baratai szerint nem is igazán érdeklődik, kora ellenére (19) sem. Még szeretnék vele találkozni,hogy jobban megismerjük egymást. Szerintetek halott ügy,vagy még lehet esélyem nála? (annak ellenére,hogy külsőre nem igazán fogtam meg)
2017. júl. 16. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Van esélyed. Hiába lehet valaki mondjuk ennek a srácnak az esete ha legbelül semmit se ér. Szóval próbálkozz de vigyázz van néhány srác akik szeretik kiugrasztani a nyuszit a bokorból azaz ha pl. megkérdezik tőled hogy "miért érdeklődsz irántam?" ehhez hasonló kérdések nem érdemes egyből szerelmet vallani én azt mondtam anno akkor a mostani barátomnak hogy mert szimpatikus. Csak túl kell járni az eszükön, nem nehéz:)
2017. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess vele, keresd a társaságát. Nyugodtan neten is, csak beszélgessetek, ha valamire van esély, azt látni fogod (fogjátok).
2017. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!