Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bemagyaráztam magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bemagyaráztam magamnak vagy tényleg ez történt? Inkább a fiúk Válaszoljanak. Többi lent.

Figyelt kérdés
A táborban egyik éjjel a tűznél aludtam, két fiu között... Éjjel arra ébredtem, hogy az egyik fiu csókolgat. Nem mertem kinyitni a szemem, de elhúzódtam tőle, mintha csak álmomba forgolódtam volna, mire ő visszahúzott es tovàbb csinálta. Nem mertem megmozdulni se... Atán elkezdett lihegni... Szerintetek felizgult rám, majd kiverte magát, vagy ezt a magyarázatot csak a fantáziámnak köszönhetem?

2017. júl. 17. 05:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor elképzelhető. Ennyire bepiáztál, hogy nem ébredtél fel, hogy csókolgat? Elég undorítónak hangzik a srác viselkedése. Szerintem kaphatott volna egy jó csattanósat a pofájába. Kihasználni egy beájult csajt... (21F)
2017. júl. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Simán megeshetett. Mondjuk ez már a szexuális zaklatás kategória.
2017. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez megtörténhet..... :(

Én soha nem csinálnék ilyet. Őszinte leszek, de nekem még eszembe se jutott ilyesmi....

2017. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Bármi megeshet. De reálisan érezted? Vagy csak álom volt? Mert ha álom volt akkor nem éreztél semmit .
2017. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megtörtént, akkor jól oda kellett volna csapnod a gyereknek. Ez kihasználás... Jó buta gyerek lehet.
2017. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem álmodtam, mivel mikor megjelent egy ember abbahagyta, és beszélgettek. Ilyen élethűen meg én sem tudok álmodni, ráadásul nem olyat, hogy valaki fogdos és csókolgat
2017. júl. 18. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Fantasztikus, és élvezted, ugye?


Mert én ha ilyenre kelek, ott helyben elküldöm az anyjába az illetőt, nem fekszek tovább, mint egy fa, aztán átcuccolok akár tök külön.


Ennyire olcsónak tartod magad, hogy gyakorlatilag bárki rád verheti az éjszaka közepén, és te hgyod, vagy miaszar?

2017. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!