Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne tőletek egy eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne tőletek egy eléggé húzós kérdésem, amire ha lehet lányok is válaszoljanak, és ezt átélt fiúk is. Lehetőleg normális válaszokat kérnék?

Figyelt kérdés

Magamról annyit, hogy 19 éves fiú vagyok, hivatásos (vonulós) tűzoltó. Rendszeresen edzek, futok. Egészségesen étkezem. Hiába edzek, nem érzem magamat vonzónak, se helyesnek


Történet: Megismerkedtem egy elég kedves lánnyal. Többször elmentünk randizni, vacsorázni. Mindig úriember módjára viselkedtem. Kedves voltam. Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy nem szól hozzám. Nem tudtam tőle megkérdezni, mivel 24 órás szolgálatot teljesítek. Hazaérve facebookon azt írta, hogy többet nem akar velem beszélni, amit nem értek hogy miért írta. Az üzenet tömören annyit tartalmazott, hogy talált egy pénzesebb, és helyesebb férfit.


Ezzel az a gond, hogy nem értem. Én mindennap kockára teszem az életem más testi épsége érdekében, sőt, még az égő házba is befutok, hogy a bent reketteket kimentsem((volt már rá példa)), erre a lány, akit mellesleg szerette,, így faképnél hagy. Kérdezem a lányoktól, hogy ez miért jó nektek? Vagy miért csináljátok ezeket egy becsületes férfival?



2015. nov. 9. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de minden tiszteletem a tiéd hogy ilyen fiatalon képes vagy a saját testi épségedet kockáztatva megmenteni másokat. RESPECT!
2015. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. :D Szeretek másokon segíteni, főleg akkor, ha valaki nagyon nagy bajban van...
2015. nov. 9. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem is tudom, én nem járnék tűzoltóval, mindig azon aggódnék hogy nem e történt vmi baja... Azt mondom lépj túl rajta :)21/l
2015. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak tudod, nehéz túllépnem rajta, mivel már 13 éves korom óta nem volt 1 barátnőm se, sőt, a lányokat nem is érdekeltettem. Pedig már akkor is rendszeresen edzettem...
2015. nov. 9. 15:47
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

annyit mondok rá növeld meg az egódat vele szembe a padlásig és úgy gondolj rá hogy

,,túl jó vagyok hozzá''

2015. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen lányok mindig is voltak, vannak és lesznek. Az ilyeneket minél előbb el kell felejteni.

Tiszteletre méltó munkád van, hidd el, előbb-utóbb találsz egy olyan lányt, aki téged szeret és nem a pénzedet.

2015. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 15:50


Köszönöm a szép hozzászólásodat.. :) Szép szakma az enyém, csak ha nem áll fel a sörényed, és ha nincs rajtad csőgatya, + IPhone, akkor egy senki vagy...

2015. nov. 9. 15:52
 8/18 anonim válasza:
74%

1. Nem kellene olyan pasi,akiért folyton aggódnom kell.

2. A 24 órás munkabeosztás után kell a pihenés,márpedig úgy nehéz fenntartani egy párkapcsolatot,hogy a párom 24 órát dolgozik,majd alszik 10-et és ez által gyakorlatilag másfél napig nincs velem. Tudom,mert apum rendőr volt.

3. Igen,a pénz is számít,főleg ha valaki komoly kapcsolatot akar különösen ha majd gyereket is. És anyagilag egy tűzoltó... :(

4. Attól,hogy tűzoltó vagy honnan tudjam,hogy becsületes vagy?



Mellesleg 19 évesen,hogyan lehetsz tűzoltó? Nem kötekedés,csak kérdem!


24/L

2015. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnos hozzászólni még mindig nem tudok, de minden tiszteletem, és megnyugszom attól, hogy tudom, hogy vannak, akik segítenek rajtam ha baj van :) Remélem találsz valakit, ezt a hülyét felejtsd el :D
2015. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Amiután betöltötted a 18. életévedet jelentkezhetsz a tűzoltósághoz. Azután 4 hónapos folyamatos bentlakásos képzésen vagy, és utána már hivatásos vagy...

2015. nov. 9. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!