Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz hogy ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalom hiányos vagyok és mindig rosszat mondok magamról es valahogy utálom magam

Pedig mindenki vagyis a többség szépnek tart de én nem tartom magam annak...

az alakom miatt főleg...mert minden fiú (persze van kivétel) aki eddig bejött csak a jó seggu csajokra néztek rá nekem meg az nem jó... inkább mellem van de ez most nem lényeg

Csak hogy van igazság ebben hogy azért nem foglalkoznak velem egy idő után a fiúk mert nagyon negatív a véleményem magamról?

15/L tudom ennyi idősen nem ennek kellene lenni a legnagyobb problemamnak



2017. júl. 17. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Jól van, meggyőztél, mutasd a segged...
2017. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok leszbi, de mutatnál magadról képet, hogy mi is nem jó magadon? Szeretnék neked segíteni. Nekem is voltak ilyen gondjaim, de már beletörődtem. Nyugodtan írj


14/L

2017. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy aki ez nap mint nap szóvá teszi és nyavog ....annál nincsen is idegesítőbb a vilagon . De ha tenyleg a segged melled miatt van akkor a fiuk barmok .. de persze a jó kinezet is nagyon fontos ha akarsz velem beszélni erről akkor írj 14.5/f
2017. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az, ha valaki folyamatosan negatív, nem látja a dolgok szép oldalát, bármilyen csekélykét is, beleértve saját magát, az el tudja venni az ember jó kedvét. Bele értve még ha csak barátja is vagy az embernek. Lány vagyok, ezért mondom ezt. Senki sem csinálja azt szívesen, legalábbis szerintem, hogy egy találkának a 80%-ban azt hallgatja, hogy mennyire utálod magad, feneked nem jó, stb. Ez úgy le tudja szívni az ember energiáját. És olyan érzést kelt, hogy vele már nem is foglalkoznak, csak az önutáló ismerősével. Állj fel abból a fullasztó futóhomokból amibe belelökted magadat, kapaszkodj meg egy indában, és rántsd magad ki a szilárd talajra, mert ha nem, előbb utóbb, lehet egyedül maradsz. Szedj össze kezdetnek mondjuk 3 szép dolgot a külsődön, másnap 3 szépet a belsődben. Utána naponta mondj magadról további egyet mindig. Nehéz lesz, de megéri, és menni fog ;) Csak állj hozzá pozitívan, és ne úgy hogy neked úgysem fog sikerülni :P

(BTW bocsi a kemény véleményért, 16/L)

2017. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj
2017. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tbh én deszka voltam, amikor megismertem a barátomat, és nem érdekelte, úgy szeretett ahogy vagyok/voltam. Neked is talán ilyen fiút kéne keresni, nem f*ckboyokat, akiknél csak a segg számít.

És ha ennyire zavar, akkor eddz rá, nem tudsz mást tenni. Nagyon sok módszer van, és nem halsz bele!

2017. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2017. júl. 18. 08:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ertelme van azon nyavajogni, hogy valakinek nincs segge, amikor azon sporttal siman lehet valtoztatni. Meg ha melled nem lenne, azt megertem, mert avval muteten kivul nem lehet mit csinalni... eddz fenekre es ega van oldva a problemad.
2017. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Rusnya vagy és sose lesz barátod. Törődj bele.
2017. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!