Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a suli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a suli egyik leghelyesebb fiúja a barátom? 10/10-es re értékeli szinte mindenki. Én meg max 10/2-es vagyok. Ezért is nem értem. Szerintetek kihasznál?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert az ő családja azért elég gazdag, az enyém pedig elég szegény.
2016. okt. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ha tényleg így van, ahogy elmondod, akkor mégis miben tudna kihasználni, semmi hsznot nem húzna belőled, így valószínű nem használ ki.
2016. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

1. Alulértékeled magadat,és igazából te vagy a suli legjobb csaja.

2.A suli leghelyesebb srác nem egy felszínes paraszt,és azért szeret,aki te vagy. :)

Mivel nem írtál semmi konkrét dolgot,nem tudjuk megmondani,hogy kihasznál e.

2016. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én arra gondoltam, hogy valakivel fogadást kötött vagy valami ilyesmi :/ Túl hihetetlen az ilyen, max a mesékben és a filmekben szokott előfordulni :S Amugy rendes velem, a haverjainak bemutatott engem. Sok lány, akik nálam jóval szebbek, megpróbáltak vele kikezdeni, de ő elküldte őket, és megmutatta nekik, hogy én vagyok a barátnője :/
2016. okt. 21. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgy szeret téged ahogy vagy.

Kevés ilyen fiú van, becsüld meg.

2016. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem használ ki.

Szeret téged. Igaza van az előttem válaszolónak becsüld meg. Azért meg kérdezhetem hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt? Így könnyebben tudnánk válaszolni is. :)

2016. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok, ő 18, és csak 1 hónapja, ezért is tettem fel a kérdést :/
2016. okt. 22. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
a szépség mindenkinek relatív. reni-cortez feeling :D
2016. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Szerintem egy 18 éves srác már eléggé érett ahhoz, hogy ne csak kihasználjon.

Mellesleg lehet nem is 10/2-es lány vagy, lehet csak te érzed úgy. ;)

Minden esetre, tényleg Cortez+Reni érzésem van nekem is :D

2016. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez csak egy aranyos LOVESTORY

Szerintem biztosan önbizalomhiányod van és valójában te vagy a suli legmenőbb csaja

Vagy ő bukik rád mert TE vagy az aki kell neki és TE vagy az akivel együtt szeretne lenni!

Vagy ne legyen önbizalomhiányod vagy szeresd azt aki szeret mert nem biztos hogy örökké tart.

2018. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!