Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk akik már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik már most tudják hogy nem akarnak majd feleséget maguknak? Mért?

Figyelt kérdés

Ma egyik ismerősömtől hallottam hogy ő soha a büdös életbe nem fog senkit el venni. De nem értem mért nem akatja.


Nektek mi a véleményetek?

Ti esetleg mért nemakartok?(vagy ha valaki úgy olvassa hogy mindenképp akar akkor mért?)


Válaszokat előre köszi


2017. júl. 18. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha találok olyan lányt ebben a nyomorult életben akivel kölcsönösen szeretjük egymást,akkor 3-4 év után én belemennék a házasságba. 21/F
2017. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a fiúknak is kell idő mire ezt az egész dolgot előbb vagy utóbb el fogadják régen én is azt mondtam hogy nem akarok meg házasodni sem gyerekeket nem akarok de ahogy telik az idő valahogy maguktól jönnek ezek a gondolatok jó lenne egy saját család 1-2 gyerek egy szerető gondoskodó feleség kirándulgatni nézni a gyerekeid ahogy játszanak ahogy fejlődnek vagy hogy fel néznek rád és te vagy a mindenük ezek mind jó dolgok és én is kezdem érezni hogy egyre jobban vágyom erre :) F 25
2017. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 I noor Y ***** válasza:

Hat en mindig is akartam egy csaladot

Sztem mar 12 evesen megfogalmazodott bennem h en szeretnek majd es most is ugy vagyok vele. Remelem nem fog valtozni :P

2017. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést úgy értettem hogy tudom hogy családot akar csak házasodni nem.
2017. júl. 18. 21:52
 5/11 I noor Y ***** válasza:
Erdekes ismeroseid vannak :'D
2017. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk/férfiak. Csak sokan meggondolják magukat később.
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Apu is ilyen és láss csodát van 2gyereke és egy élettársa több mint 15 éve.
2017. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es dettó...☺


Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 18. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem akarok feleséget ennél fogva családot sem. Röviden: ahhoz, hogy élérjük az álmainkat, a céljainkat meg kell hozni nehéz döntéseket, fel kell áldozni a boldogságunkat esetenként pedig még ennél is többet. Aki kíváncsi a részletekre az keressen meg privátban, leírom neki.

20F

2017. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van, aki már óvodáskorban elhatározza ezt :) Aztán persze általában megváltozik a véleménye, de lehet, hogy csak sokkal, sokkal később, mert addig talál elég negatívumot s nem talál egy olyan nőt, aki megváltoztatja a véleményét.


Én nőként nem akartam soha házasságot, tartós párkapcsolatot igen, de a papírt nem tudom értékelni.

2017. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!