Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy egy fiúval nem feltétlenül azért kezdtek el beszélgetni, mert bejön, és akartok tőle valamit, aztán menthetetlenül beleestek?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja beszélgetek 1 csajszival, aki mondta, hogy soha nem úgy beszélt velem, hogy tetszek neki, és már az furcsa volt, hogy egyáltalán elkezdtünk így beszélni.


Mára 0-24-ben velem beszélget, ha felébred reggel első dolga, hogy ír nekem. Nagyon rám van kattanva, és hangoztatja is, hogy tetszem neki, ha bókolok neki bebújik a takaró alá, barátnőinek is rólam áradozik.



Először azt hittem csak szórakozik velem, mert lehet annak is indult, de én úgy érzem, hogy ez mára teljesen megváltozott. Nekem teljesen egyértelmű, hogy van köztünk valami, konkrétan arról beszéltünk, hogy ő nem egy nyári kaland, és hogy oldanánk meg a továbbiakban a dolgokat (mert picit messze lakok)


Elképzelhető, hogy csak brahiból kezdtünk el beszélni, aztán belém esett?


2017. júl. 19. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, simán lehet.
2017. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet. Nekem is volt már olyan hogy egy fiú nem tetszett de beszélgettünk meg kedves volt és megtetszett.
2017. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2017. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Csak szimplán elkeztem vele beszélgetni, azt már bele is zúgtam... 😂
2017. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*elkezdtem
2017. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Velem is ez volt. Ráírtam tanulás miatt egy haveromra és annyit beszéltünk utána, hogy bejött:D
2017. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.
2017. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legnagyobb szerelmeim mind ilyenek voltak :)
2017. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze simán. Velem is ez volt:D először csak haverként tekintettem rá, egy napig:DD aztán megtetszett, beleestem és összejöttünk.
2017. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!