Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 között lányok! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 között lányok! Mit néztek meg először 1 fiún? Mi alapján döntitek el, hogy bejön-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Akár közelről, akár messziről nézem meg, akkor is a legelső az arc és a haj.

Később részletesebben is szemügyre veszem, de először mindenképpen a karakteres arcon és a dús hajon akad meg a szemem.

16L

2017. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Arc, mosoly, jó stílus, kiállás:)

18/l

2017. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
azt nem eldöntjük, hogy valaki bejön, vagy nem. az belülről jön..
2017. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mirtiádész válasza:
82%

Lehet, hogy azt mondják, ne a külseje alapján ítéld meg az embert, de szerintem manapság minden lány egy fiún először a haját, a szemét, a testalkatát (értsd izomzat, magasság) nézi meg, valamint az arcát, és az még csak hab a tortán, ha olyan a személyisége, hogy bejön neked...Én is ilyen tïpus vagyok, és szerintem ezen nem lehet változtatni...😂

Tehát én a viselkedése, a haja, a szeme és a testalakata alapján ítélem meg, hogy tetszik-e vagy sem...😉

2017. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan az alapján mint a 2-es válaszoló.

L

2017. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arc, haj, testalkat, stílus
2017. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrend:

1. A tekintete: intelligens

2. A kiállása: magabiztos

3. Megjelenés: nem ápolatlan

4. Stílus: nem lázadó, vad (vagyis lehetőleg visszafogottabb)


Ha ezek mind teljesülnek, akkor nagy esélye van az illetőnek :)

16/L

2017. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet felszínes de ez az igazság:

1. Tekintet

2. Stílus

3. Testalkat

2017. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Arc! Nálam ez az első és legfontossbb. Nyilván egy lányról is az arcáról lehet megmondani hogy szép-e az arca (a test ,a stílus szerintem abszolút az arc után követkrzik). Ez a baj hogy manapság sokszor mondjuk nem veszik észre az arcra szép lányoka t ,akiknek nincs bombaalakja ,vagy tipik stílusa. Na mindegy.

Szóval fiúknál is az arca alapján dől el hogy helyes-e.

Utána összességében megnézem hogy milyen. Testalkat (ez nekem spec nem egy extra cucc ,ne legyen nagyon vékony ,kicsit legyen férfiasabb alkata ,tehát ne egy kis fejletlen fiatal fiúcska teste legyen). Ha kicsit izmos (nem a kigyúrt állatokra gondolok) az mindenképp plusz ezt kár tagadni.

Utána nézem az apróbb részleteket:szemek ,mosoly ha épp úgy adódik, kezek(lányként imádom ha egy fiúnak szép kezei vannak ,ápoltak ,finoman kidülledő csontokkal ,erekkel.

2017. júl. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!