Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek alapján mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezek alapján mint gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Tudom tudom sok ilyen kérdés van Bocsi.külsö:143cm 34kg kék szem néha zöldes barna hosszú haj általába alak hoz simuló ruhát hordok belső:nagyon makacs ha akkar valamit eléri nem szeret vásárolni mivel olyan a mérete hogy ritka hogy egy ruha jó rá rossz nyelvtanból de matekból nagyon jó és angolból kicsit pesszimista de ragaszkodó imád sütni de enni is nagyon szeretek úszni és jégkorcsolyázni is ha rossz napom van (család miatt)visszahúzódó nagyon szégyenlős és mindig kimondja hogy mit gondol és animét néz pl. Tokyo ghoult

Ha van kérdés nyugodtan fel lehet tenni. :P


2017. júl. 19. 22:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és 13/l
2017. júl. 19. 22:19
 2/26 Amenadiel ***** válasza:
100%

Ezek alapján azt gondolom hogy ok,de kérlek használj legközelebb vesszőket.

Mr.Danz

2017. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy azért mert én is animés vagyok e de érdekesnek tűnsz 😂
2017. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Használj vesszőket.

Attól, hogy leírtál nekünk néhány dolgot, még nem ismerünk, így nem tudunk normális véleményt mondani rólad.

2017. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ezek alapján amit leírtál nagyon bejössz, bár egy kicsit (nagyon) fiatal lennél hozzám képest. Amúgy én is kb. ilyen vagyok, meg a két tárgy (matek, angol) a kedvencem (vagyis volt a kedvencem a gimnáziumba). 18F
2017. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2 kösz ;D és a testhez simuló ruhát ugy értetem hogy nyáron ilyen egyberuha válnélkül nyáron tavasszal testhez simuló póló cica nacival és nem szeretnék képet küldeni
2017. júl. 19. 22:36
 7/26 I noor Y ***** válasza:
A jegkorcsolyazas az szexi azt eroltesd az h ha akarsz vmit megszerzed majd jol jon egy fiunal titokban tanulj meg rudtancolni es aztan mar tuti melletted fog maradni szval ezt gondolom rolad
2017. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy nagyon jó matekos vagy? :D Koszinusztétel fuck.
2017. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt takarja hogy eddig szín 5 de sajnos csak 7 leszek mivel többet voltam oviba
2017. júl. 19. 22:48
 10/26 A kérdező kommentje:
Perverz üzeneteket nem kérek >.<
2017. júl. 19. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!