Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezek alapján mit gondolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van és tudom,hogy ennyi alapján nem lehet megismerni valakit és véleményt mondani róla,de lécci próbáljátok meg.


Külső:Hát elég nagydarab vagyok ,de szerintem arányos a testfelépítésem.Barna vállig érő hajam van és barna szemem,ami néha hangulatomtól függően zöldes színű.Az öltözködésem elég fura szerintem.Általában fiúsabb ruhákat hordok,főleg a nadrágok olyanok mert széles a csípőm.Emellé kezdő roccer vagyok ami meg is látszik rajtam.Terep nadrág (nem vagyok skinhead) fekete vagy barna esetleg szürke póló és fekete bakancs(ehez a jövőben egy málhazsák is fog társulni).Nem sminkelek és nem szoktam túl sokat macerálni a hajammal.


Belső:Elég fura vagyok ,szeretek kockulni(kedvencem a Mortal Kombat),nagyon szeretem a horror,triller és Si-fi filmeket,ezeken kíül néha animét és vígjátékokat nézek.Elég érdekes humorom van amit kevesen értenek.Alapjáraton elég visszahúzódó vagyok,de egy összeszokott csapatban kinyílik a szám.El kell még mondanom,hogy elég lusta,trehány és rendetlen vagyok emellet néha motiválatlan is.Szeretem a képregényeket.Azt hiszen optimistának mondhatom magam

Hát azt hiszem ennyi.Bocs a helyesírási hibákért és a szóismétlésekért.15/L



2017. febr. 8. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenel :)


Írtam privatot :)

2017. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát őszintén , nekem ez nagyon nem jön be, egy lány legyen ápolt, "Lányos" törékeny! Ahogy olvastam a sorokat azthittem hogy fiú vagy, de a végén láttam a 15/l-t.

Nekem ez nem jön be , de biztos vannak olyanok akiknek ez jön be :)


Ja és ne értsd félre nem leszólni akarlak, csak nekem ez egyszerűen nem jön be.

16/f

2017. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.Köszi az őszinteséged:).
2017. febr. 8. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem se. 16F
2017. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem teccik, az meg hogy nézel animét is számomra csak plusz pont :D
2017. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! Én ugyan lány vagyok, de szerintem jó haverok lennénk :D

Szintén rocker vagyok, körülbelül egy éve és most kezd úgy igazán meglátszani rajtam. Nekem rövid barna hajam van és barna szemem. Imádok kockás inget hordani, főleg, ha férfi ing, nem tudom miért. Sokan azt hiszik, leszbikus vagyok szimplán amiatt, mert kicsit fiúsabb a külsőm, de ez hülyeség. A lényeg, hogy a leírás alapján jófejnek tűnsz. :)

2017. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hát elég nagydarab vagyok ,de szerintem arányos a testfelépítésem."

Ha úgy nézel ki, mint akit ma szóbelin láttam, nagyon "nagydarab" lehetsz, és csúnya... :D

Viccet félre téve, nem jön be, kivéve a kockulás részed! :D

Ja és az optimizmus, számomra egy undorító dolog, de ez valszeg, csak az én véleményem. Mind1.

2017. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sem olyan jó, ha egy lány olyan tipikus lányos lány, szeretem az egyediséget. Meg mondom őszintén nekem nem jönnél be, de mint említettem az egyedi lányokat elég menőnek tartom, tuti nagyon jófej vagy! ;) 14/F
2018. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!