Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörténhet az, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet az, hogy egy lánnyal, akivel nagyon jól kijövök, de még sajnos csak 1x találkozni (másfél hónapja beszélünk), egyszer csak elfogy a téma? Lent

Figyelt kérdés

Ez még nem következett be, de sajnos félek ettől, hiszen, amikor mindketten ébren vagyunk egyszerűen, mindig beszélünk, és 5 percnél nagyobb szünet sosincs.


Ő dolgozik, én pedig műtét után lábadozok, szóval 1 hónapja nem történt velem semmi, amiről lehetne beszélni, és vele sem nagyon. Már ismerjük egymást, és nagyon jól megvagyunk, amint felépülök, repülök hozzá, és rengeteg programot csinálunk, de addig vmi tipp, hogy ne fogyjon el a téma?


20F 18L


2017. júl. 20. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezz random. Én mindig ezt szoktam.

Pl: szoktál alva járni?

Alva beszélni?

Gondolkodtál már az ürutazáson?

Szereted az extrém dolgokat?

Van kedvenc helyed?

Kedvenc ételed, italod?

Szüleiddel milyen a kapcsolatod?

Szereted az állatokat? Ha igen akkor melyik a kedvenced?

Szoktál kávézni?

Ha reggel felkelsz milyen szokásaid vannak?


Minden random kérdés érdekessé teszi az embert.

Persze olyat kerdezz amit még nem kérdeztél. Nem kell mindig a témához kapcdolodóan kerdezni.

2017. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!