Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párommal már több mint másfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már több mint másfel éve együtt vagyunk voltak kisebb nagxobb veszekedések de mindet megbeszéltük sokat féltékenykedtem és most szakitani akar velem nagyon szeret engem es enis őt és nemakarom elvesziteni mit tegyek hogy ne veszitsem el?

Figyelt kérdés

#Tegyük hozzá sajnos megcsaltam #de ennek #ellenére megbocsájtott #es nagyon orultem neki.
2017. febr. 20. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne féltékenykedj. Mert minek.

n25

2017. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, hogy szinte minden kapcsolatban féltékeny legalább az egyik fél, és nincs olyan, akik ne veszekednének. Mégis miért?

Én 2 év alatt nem veszekedtem a párommal sosem, bármit meg tudunk beszélni, nem sértődünk meg egymásra, nem féltékenykedünk, hanem fogjuk egymás kezét, összetartunk.

Ez bizalom kérdése, ha nem tudtok egymásban megbízni, el fogjátok veszíteni egymást.

2017. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Talán legközelebbre megtanulod, hogy a féltékenység nemcsak gusztustalan és aljas dolog, de bombabiztos kapcsolatgyilkos is.

Veregesd szépen hátba magad, megérdemled.

2017. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miert akar szakitani veled, ha nagyon szeret?
2017. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben nem láttátok, de kulcsszavakba odaírta, hogy meg is csalta szegényt. Nem csoda, hogy szakítani akar. Te max annyit tehetsz ezek után, hogy iszonyatosan kedves és szeretetteljes vagy, bocsánatot kérsz, és megígéred, hogy soha többé nem teszed. A többi viszont már tőle függ...
2017. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cila-Bila ***** válasza:
76%
Nekem elég lenne egy csalás, kutyából nem lesz szalonna! Egy csalás elég ok a szakításra. Egy csalás, két csalás ki mennyit elbír azután szakít , én kirúgnám !
2018. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!