Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan indítsak el egy beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indítsak el egy beszélgetést lánnyal?

Figyelt kérdés
miről beszéljek vele?
2017. júl. 21. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.(off)Erre nincs sablon, ne is próbálj meg sablonokban gondolkodni, mert csak le fogsz fagyni amikor a csaj másképp válaszol, mint ahogy az a te forgatókönyvedben le volt írva.

2. Legyél spontán és kreatív. Valóságban könnyebb amugy szerintem. Ha megvan a lány akkor keress valami alap dolgot a környéken és arról mondj valami életigazságot, amin nevetni fog. Vaagy kérdezd meg hogy merre van a közelben wc. (Nagyon gázul hangzik, az is.. De nekem bejött.:D)

Facebookon meg írd meg neki az igazságot. "Szimpatikus vagy és szeretnélek jobban megismerni"

Ha olyan a csaj, akkor egyből felajánlanék egy személyes találkozót is. (Magabiztosnak fogsz tűnni és becsülni fogja az őszinteségedet.. Tuti jó pont) Sok sikert! ;) (18/F)

2017. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok bocsi.

Beszéd témák: Sport, suli, tervek tovább tanulással kapcsolatban, Élet célok, akar e gyereket, milyen házat képzelt el magának. Milyen filmeket szeret, milyen zene.. közös film, közös zene.. miért tetszett, miért nem? Milyen extrémsportot próbálna ki.. Közös ismerősök

Aztán lehet mélyebbre menni... gyerekkori sérülések, korházi kalandok, családi dolgok, traumák.

Hirtelen ennyi...

2017. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!