Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális vagy inkább keressek fel egy pszichológust?

Figyelt kérdés
Na!, hát röviden a helyzet az hogy nem vonzódok egyik nemhez sem. De a szó szoros értelmében, sem szexuálisan sem érzelmileg. Nem érdekel semmiféle kapcsolat vagy érzelmi "teljesség". Viszont mivel én nem érzem ennek hiányát, ezért nem törekszem ezt elérni amivel elég könnyen megbántom azokat akik közelednének felém, meg hát elég gáz levezetni az éppen érdeklődő lánynak az egész szitut. Régebben még azt gondoltam majd idővel máshogy gondolom majd, de eltelt pár év és még mindig semmi, kezdek arra gyanakodni hogy valami nem stimmel, a korosztályom nagy része már túl van sok-sok kapcsolaton.

2017. júl. 23. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána netem az aszexualitásnak.
2017. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom mi az aszexuális, viszont egy aszexuális csak szexuális vonzalmat nem érez illetve nincs belső késztetésük, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel, szerelmet/érzelmi vonzódást attól még igen!
2017. júl. 23. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehetséges hogy aromantikus vagy ? :/
2017. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Nem kell ehhez pszichológus, normális dolog.
2017. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van szó a romantikus érdeklődésre is, ez alapján lehetsz aromantikus aszexuális.
2017. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Valaki csak 25-30eves korara jon ra h kell neki egy tars es addig nem hianyolja. (Ismerek olyat aki 35evesen is boldog szingli.)
2017. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 23. 19:59
 8/8 anonim válasza:

Teljesen normális, viszont ha szerinted jó lenne ezt egy pszichológussal megbeszélni, akkor menj el egyhez. Hátha tud mondani olyat ami megnyugtatna téged, de legalább lehet rájönnél és neglrtenéd magad hogy ez miért van.


Én is ilyen cipőbe járok. 21 évesen egész eddig egyetlen 2 hónapos kapcsolatom volt ami kész katasztrófa lett, és csak azért erőltettem magamra,hogy a családom megnyugodjon. Szekáljanak életem végéig ha akarnak (ha esetleg így maradna az egész) de én így érzem jól magam. Valószínűleg sose fogják felfogni, hogy nem vonzódok se szexuálisan se érzelmileg most senkihez és nem ez az életem középpontja....

2017. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!