Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a lány ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a lány ideálotok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, kedves, mindig életvidám...
2017. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, kapsz 10 választ 10 különböző ideállal...
2017. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ IGEN.... 3 szóval letudta az egyes, végülis...

Nekem továbbra sincs ideálom, mivel még mindig felesleges meséket és csalfa képzeteket kergetni, miért szabjam meg magamnak, hogy ilyen meg olyan lány tetszik, amikor szembe jön egy másik , aki teljesen más és ő pont azért tetszik..

Felesleges ideált kergetni, mivel akkor csak nem veszed észre, hogy miket/kiket hagysz magad mögött, amiért nem adtál nekik esélyt, mert mondjuk nem szőke és kék szemű.

Ha olyannyira érdekel akkor megírom nekem mi a gyengém egy lányban, de ettől függetlenül nem mindig ilyenekkel jöttem össze.

2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most leírhatnám, de a belsőt nem lehet, mert az sokkal összetettebb pár kósza melléknévnél, és ha meg csak a külsőt részletezném, azt hinnéd, hogy felszínes vagyok.

16f


Lehet nem a válasz amire vártál, ne haragudj. :D

2017. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre nem tudok mondani semmit, legyen szép az arca, de ez is relatív szóval nem tudom konkrétan meghatározni.


Lehessen vele beszélgetni komolyan is, de ha úgy van viccelődni is. Vegye komolyan a kapcsolatunkat, legyen nyitott az esetleges problémák megoldására, szóval meg lehessen vele beszélni a dolgokat. Körülbelül ennyi ami ilyen alapvető dolog, ha ez megvan akkor én már nyitott vagyok egy kapcsolatra mert látok benne jövőt.

17F

2017. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dömök Martin ***** válasza:
Aranyos,kedves,barátságos,van humorérzéke,közepes hosszúságú haj,normál testalkat,velem egyező magasság,szép mosoly,szép arc
2017. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

vörös haj

közepes/kisebb feszes mell

normális fenék és testalkat

hőfehérbőr

szeplős arc

szép mosoly, szép arc

160-180 között legyen

szeresse a szexet

Most jobb neked? BElső nem érdekel, mivel igen egy felszínes alak vagyok, ez van, aki ronda azt les*arom szép szóval és még rá se nézek..

2017. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mila Azul
2017. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a szőke kék szeműek előnyt élveznek :D

de nincs semmi elvárásom fogjon meg benne valami akár egy apróság is :) a szeme, mosolya vagy bármi egyéb onantol kezdve be jön :)

2017. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Csak legyen ortodox keresztény.
2017. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!