Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat ez a téma ,és nagyon érdekesnek találom hogy ahány ember annyi ideál.Egy pár ismerősömet ,barátomat meg is kérdeztem efelől ,és nagyon meglepődtem hogy amilyen tulajdonságokat felsoroltak arra következtettem hogy hogy valaki sorozatban megtalálja az ideáljának megfelelő alanyt ,de van olyan aki még nem is találkozott az ő ideáljához hasonló egyénnel..Miért van ez?

Lány ismerőseimet is szorgosan kikérdeztem,volt aki azt belevaló,lehetőleg kék szem,és barna/fekete haj,az egyéb testékszerek előnyök!jah és legyen irtó helyes,és izmos(ő eddig nem találkozott ilyen illetővel)

Másik lány ismerősöm azt mondta hogy szereti ha egy srácban van kihívás,ettől függetlenül :kedves,vicces ,aranyos,és szeresse a horror filmeket és legyen anime b*zi akárcsak ő ,és hogy kicsit lányos viselkedése meglegyen(ő sem tudja miért ,de neki ez bejön) külsőre meg csak annyit mondott hogy :barna szem,barna haj ami az átlagnál kicsit hosszabb,és hogy nála magasabb legyen(neki eddig 2 barátja,és 3 szerelme volt ilyen tulajdonságokkal,és a mostani párja is ilyen)

A haverokat is természetesen kikérdezem,volt aki azt mondta hogy szereti ha a csaj könnyűvérű,(1 volt kapcsolat,és 5 futó kaland)de természetesen mást is kikérdeztem ő pedig azt mondta hogy a szereti hogy a lány okos,lehetőleg szőke,és őzike szemekkel rendelkezik.(még nem találta meg)

Nos ,és itt volnék én :imádom ha egy lánnyal el lehet viccelődni ,szarkasztikus,kicsit őrült ,kedves,megértő,és hogy van esze (és nem a tanulmányaira gondolok,hanem az élethez való esze meg van),és hogy művészlélek.külsőre meg csak annyit hogy vörös haj ,gyönyörű szem és mosoly.(megtaláltam,csak elrontottam)Na ,és nektek mi az ideálotok? :D



2016. aug. 5. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Külső: legyen ápolt, az sem árt, ha formás a popsija :D


Belső: legyen kedves, jó hallgatóság, tudjon jó tanácsokat adni, segítőkész, humoros, félénk, makacs, optimista, intelligens, kreatív.


15/F

2016. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Én személy szerint szeretem az alacsony, kis bohó csajokat :) Mindig pörgős és mosolygós. De szinte minden lányban van valami szeretni való. Mindenki más, ezért nem jó, ha ideálod van, mert lehet hogy elszalasztasz egy nagyon jó kapcsolatot, mert épp a barna az ideálod és nem a fekete.


19f

2016. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazi ideál nincs de: Szeretem ha egy lány sokkal alacsonyabb nálam (legalabb egy fej) , vörös haj bár ilyen lányt nem ismerek, szép arc,legyen vevő minden baromságra, az se baj ha szereti a motorokat, autót.
2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs idealom nagyon..

Belso: legyen kedves, megbizhato, huseges, oszinte, figyelmes (nem az ajandekokra gondolok) vicces, szarkasztikus, ha kell tudjon komoly lenni kb ennyi

Kulso: magasabb legyen nalam (en 169 cm vagyok), apolt minden teren normalis oltozkodes meg stb.. Es ne legyen csont vekony mert en duci vagyok es nem nagyon jonnek be a csont vekony fiuk

17/l

2016. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát persze,nem arra gondolok hogy ideálnak muszáj lennie ,csak mindenkiben ki van alakítva egy úgy "ideál" és ahhoz egy minimálisan alkalmazkodik ,jobban vonzódik . :)

Akiket meg kikérdeztem azoknak sem az volt az első,hogy : "NA!EZ ÉS EZ AZ IDEÁLOM!AKI NEM ILYEN AZZAL SZÓBA SEM ÁLLOK" .Hanem volt aki ezt megtalálta ,véletlenszerűen és nem az volt hogy "na ő az ideálomnak megfelel ,vele járni akarok." csupán véletlenszerűen megtalálta,beleszeretett és így tovább .Például az én ideálomat illetően én megpróbáltam a lehető legridegebb lenni vele mert ez csak ideál,úgysem szeretek bele,de mégis,és máig jó barátok vagyunk . :) A kikérdezett egyéneknek meg legalább 1 éve komoly párkapcsolatban élnek,és egyetlen kérdés erejéig ezt félre tették ,és próbáltak attól függetlenül válaszolni a kérdésre ,még akkor is ha a mostani párja teljesen ellenkezőjét is mondja :)

2016. aug. 5. 12:01
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincs túl sok olyan külső belső tulajdonság ami tetszik, de ez a kevés is eléggé kilövi a lányok 99%át. Nagyon tetszik a rövid haj lányokon, pixie, tüsi, vagy undercut, mikor például oldalt fel van nyírva, felül pedig hosszabbra van hagyva amit elfésül. Gyakorlatilag minden hajstílus ami fiús/váll feletti hosszúságú. Ha már egy lánynak ilyen haja van, és nincs valamilyen eszméletlenül előnytelen arca, akkor már szinte biztos hogy tetszik. Az is nagyon bejön ha egy lánynak kisebb melle van (a lapos mellkastól kezdve a normál nagyságig bejön). Fenék igazából mindegy, szinte mindegyik tetszik (kivéve a 40 kilós fodros Nicki Minaj seggek). Magasság mindegy, általában a nagyon alacsony (160-165 körüli) vagy a nagyon magas (180 körüli) lányok tetszenek, tehát a két véglet (én 190 vagyok). Meg ugye lehetőleg ne legyen kövér, az nem baj ha van rajta 1-2 plusz kiló, embertől és alkattól függ hogy kinek mi áll jól, de az elhízott lányok nem tetszenek, én sem vagyok az. Külsőre gyakorlatilag ennyi amit szeretnék egy lányban. Belsőre abszolút nincsenek kitételeim, addig a pontig amíg jól elvagyunk és mindketten jól érezzük magunkat a másik társaságában, felőlem lehet valami sátánista szekta tagja is. Nekem is vannak hibáim, de azért az alap dolog hogy ápolt vagyok, kedves, tudok viselkedni, és szeretek viccelődni (bár ez társaságtól és hangulattól függ) ezt azért tőle is elvárom. Igazából ennyi, szerintem nem nagyok az elvárásaim egyáltalán, bár őszintén szólva eddig 3-4 lánnyal találkoztam életemben aki tetszett volna, tehát lehet hogy mégis azok.



19/F

2016. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

NEm is tudom,hívhatom- e ideálnak, de ezt a két fajta lánytípust kedvelem:

- barna göndör haj, szemüveg (fogszabályzó előny!)

- vörös haj (de gyönyörű tud lenni:) ), fehér bőr, szeplő


De egyáltalán nem csak az ilyen lányokat "keresem", idáigi volt barátnőim egyike sem nézett így ki:)


Belsőre elvárásaim vannak, nem pedig ideálom,így azt nem írom le.

2016. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Na az én ideálom:

Szőke, kék szemű, magasabb nálam (én 174 vagyok), és sokat mosolyogjon-külsőre talán ennyi.

Belső pedig: okos legyen (nálam okosabb!), kedves, megértő, bízzak benne (hogy tuti nem csal meg, stb.), szeressen olvasni, és ne féljen felvállalni az ismerősei (meg nem azok) előtt:)

Viszont nekem még soha nem volt barátom...életemben egyszer voltam szerelmes(vagy nem? azt se tudom mi az:D).

17/L

2016. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Külső: ami először szemetszúr egy srácon azok a szemek, ha valakinek szép a tekintete akkor lényegtelen hogy néz ki :D szemszín/hajszín az mindegy, habár a sötétebb színeket preferálom mindekttőből. kb egymagas legyen velem talán picit magasabb (176-180), ha van anyajegy az arcán az plusz pont, valamiért az nagyon bejön :D meg persze legyen ápolt, foglalkozzon a kinézetével


Belső: szűkszavú de nem csöndes, azt szeretem ha egy fiú jókedvű, laza, vicces, értelmes és aki mellett jól érezhetem magamat c:


Még nem találkoztam ilyen fiúval, de remélem hogy létezik valahol és csak rám vár :D


15/L

2016. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
#9-es, Rám vártál! :D :D
2016. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!