Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 12-13-14 évesek nem lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12-13-14 évesek nem lehetnek szerelmesek/lehetnek. Vélemyényetek/állás pontotok?

Figyelt kérdés

Szerintem igenis egy ilyen korú tini lehet szerelmes.


Utálom az olyan véleményeket hogy egy ilyen korú tini(mondjuk azt hogy 13éves)nem lehet szerelmes! Erről az jut eszembe hogy a 13 éveseknek nem lehetnek komoly érzéseik,nem lehetnek szerelmesek mert annyi idősek amenyi mintha az korhoz lenne kötve és a 13 éveseknek nincs öntudata. Biztos hogy ha ilyet mondanak egy tininek az nagy kárt okozhat az önbizalmában,szellemileg is.


Mi a véleményetek/állás pontotok?



2017. júl. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
biztos hogy pedo macika vagy
2017. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

A szerelmet hormonok biztosítják. Magömlés vagy az első mentsruáció után már a testben elegendő mennyiségben megtalálható a szerelmi hormon ahoz, hogy valaki szerelmes legyen (mert addig is van mindenkinek szerelmi hormonja csak nem elég a szerelem ki alakulásához). Szóval simán lehet egy 13 éves gyerek is szerelmes.


Egy mádik indok: a szerelem egy elég erős érzelem. És ha valaki azt mondja, hogy nem lehet szerelmes majdnem azt mondja, hogy nem lehetnek erős érzései...

De mégis miért nem?

2017. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok!
2017. júl. 24. 20:46
 4/14 A kérdező kommentje:
A pedó macisra értettem :)
2017. júl. 24. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok olyan 12-13-14 éves van, akinek a "Szerelmes vagyok" annyit jelent, hogy "De megdugnám"

De biztos vannak olyan 12-13-14 évesek, akik tényleg szerelmesek, de a nagy részük nem ilyen és sokan általánosítanak.

2017. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Én is utálom az ilyen kommenteket. Ennyi idősen is lehet valaki szerelmes. Én is voltam nemrég szerelmes és komoly érzéseim voltak.

14/l

2017. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet de ilyen korban a szerelmet gyakran összetévesztik a szexualitással, meg a szimpátiával,de elméletileg semmi akadálya.
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nem igaz, hogy összetévesztik a szerelmet a szexualitással. Én is voltam szerelmes 12-14 évesen, talán az volt a legőszintébb, legönzetlenebb érzés, amit valaha éreztem. Kisfiú voltam még, szinte gondolni sem mertem a szexre, viszont ha a lány megfogta a kezemet vagy megölelt, majd kiugrott a szívem a helyéről. Olyan mély érzés volt, hogy a mai napig szeretjük egymást, barátként, húsz év elteltével is.
2017. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na szoval, 13 eveseknek lehet erzese, lehetnek szerelmesek, erezhetnek fajdalmat a labujjukban ha belerugnak a kanape sarkaba es kib.szottul szar lehet nekik ha megdoglik a kutyajuk vagy a macskajuk, egyeb hazi kedvencuk.


Van az a bizonyos kifejezes, hogy erettnek lenni valamihez. Egy atlagos 13 eves kozel sem erett egy kapcsolatra, hisz konkretan meg az anyukaja szoptatja annyi idosen. DE!!! Nem egy olyan 13 eves LANNYAL talalkoztam aki igenis megerett egy kapcsolatra. A fiuk ennyi idosen meg kis pisisek es nagyon eretlenek. Tudom ezt magamrol is, nincs mit firtatni, ez van. A fiuk kesobb ernek. Es mig egy 13 eves lany van fejben annyi mint egy 15 eves fiu, forditva ez nagyon nem elmondhato.


Ugyanekkor persze meg egy csomo minden uj egy 13 eves lanynak is, meg ugyan van mit tanulnia az eletben. Esz nelkul nem szabad mindenbe belecsapni, sajnos ezt az idosebbek is sokszor elkovetik.


Osszegezve: egy 13 eves srac nem tud semmit megadni egy lanynak, legyen az akarhany eves.


A 13 eves lanyoknak tobb eselye van mar egy kapcsolatra,de ugyanakkor koztuk is eleg sok az aki meg nagyon is eretlen.


A 12 eveseket pedig nem veletlen nem emlitettem. Annyi idosen meg en is legoztam, nem pedig punciztam.

2017. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hat mindenki rohadjon meg aki azt mondja h 12evesen nem lehet olyan szerelmes egy gyerek. Dehogynem! En 12-13 eves koromban voltam a legszerelmesebb, azota nem szerettem egy lanyt se ugy mint akkor. Egyszeruen mindent megtettem volna erte. 17/f
2017. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!