Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 12-13-14 évesek nem lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12-13-14 évesek nem lehetnek szerelmesek/lehetnek. Vélemyényetek/állás pontotok?

Figyelt kérdés

Szerintem igenis egy ilyen korú tini lehet szerelmes.


Utálom az olyan véleményeket hogy egy ilyen korú tini(mondjuk azt hogy 13éves)nem lehet szerelmes! Erről az jut eszembe hogy a 13 éveseknek nem lehetnek komoly érzéseik,nem lehetnek szerelmesek mert annyi idősek amenyi mintha az korhoz lenne kötve és a 13 éveseknek nincs öntudata. Biztos hogy ha ilyet mondanak egy tininek az nagy kárt okozhat az önbizalmában,szellemileg is.


Mi a véleményetek/állás pontotok?



2017. júl. 24. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség, miért ne lehetnének?
2017. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10: így van, szerintem akkor tiszta még igazán a szerelem, mert nem a farkad irányít, hanem a szíved. És bármi, amit teszel, csak azért van, hogy a másik örüljön.

Aki azt mondja, hogy egy 12-13 éves csak szexelni akar, azért érdeklődik a másik nem iránt... hát elég sekélyes érzelemvilágú ember lehet. Vagy én vagyok ilyen elcseszett. 35/F

2017. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igaz. Vannak értetlenek 12-13 évesen akik csak b*szni akarnak,de biztos vannak enyi idősen olyanok is akik valamenyivel éretebbek a kortársaiknál és komolyan gondolnak egy párkapcsolatot. Amugy köszi a válaszolat :)
2017. júl. 25. 16:26
 14/14 anonim válasza:

Attól, hogy fiatalabb, nem jelent semmit.

Nekem a legőszintébb érzelmeim abban a korban voltak.

2017. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!