Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-22 Éves srácok! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-22 Éves srácok! Ti mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti hogyan viszonyultok egyes kiegészítőkhöz és ruhákhoz amiket a lányok hordanak? Gondolok itt például ilyenekre hogy Choker haspóló magas derekú nadrág színes haj divatszemüveg Adidas Superstar vagy Vans esetleg Converse cipő. Mit gondoltok a műkörömről és a póthajról? Mennyire jön be nektek ez a tipikus instalány smink? Ha van egyéb ilyen dolog ami vagy nagyon tetszik vagy nagyon idegesít titeket azt légyszíves írjátok le. Előre is köszönöm a válaszokat
2017. júl. 24. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csaj sokkal szebb akkor, ha magát mutatja de ha csinos akkor a haspóló bejön, meg a színes hajjal sincs semmi bajom. A póthaj az baromság, de a műköröm ha nem túl idegesítően nagy akkor semmi baj sincs vele. A cipő nem tudom kit izgat. 15/F
2017. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

lehet én vagyok a hülye...

de ez milyen nyelven volt??

azt se értem mit beszélsz

most attol mert valaki márkás cuccokba jár attol lehet ugyan olyan sz*r alak és lássuk be szebb se lesz tőlle

mindenkinek más a stílusa

én nem vagyok divat b*zi el se tudom képzelni hogy milyen cuccokat írtál le

inkább öltözzön szolidabban és ne ugy nézzen ki mint egy prosti

ilyen full full divatos kiló sminkes csajjal szóba se állnék

2017. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dzseri ***** válasza:
100%

divat majmolás, semmi egyéniség

bár én 29 vagyok, ezért nem tartozom a célcsoportba

2017. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nincs ezzel gondom, ha valaki követi a divatot egy bizonyos szintig és jól tudja hangsúlyozni a nőiességét, igényes.

Tehát részemről oké a műköröm, póthaj, smink.

Egyedül a "mindent kirakok és így próbálok míg kitűnni dolog" szánalmas számomra.

2017. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso benyomasnak ha valami nagyon kirivo az nalam nem jo. Nekem azt uzeni, hogy szuleim le vannak szarva, hacsak nem a kartyajukat adjak oda. Egy szolid, megis elegans oltozek megnovelheti a presztizst es nem fogja a szokvanyos anyuci kicsi tiniribije benyomast kelteni.
2017. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni való.
2017. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elég jó chokerek de inkább ne. A haspóló ha nincs köldök pearcinggel társítva teljesen ok. A magas derekú nadrág, kösz, bármit csak azt ne, fhúj. Színes haj bizonyos mértékig ok. A műanyag partyszemcsit is kihagyom, de egy normális teljesen ok. A cipő márkákat ismerem, régen jó volt de ma már csak divatmárka. A Vans talán elfogadható minőségre. Külsőre egy lányon inkább ez a tornacipő jellegű legyen, a magasszárű holdjáróktól herótom van. Póthaj inkább ne, műköröm bizonyos mértékig ok. Festék inkább ne. Ami még taszító az a műbőr, bőr cicanaci. Szintén tömegcucc ez a nyakba akasztható szörme. Ha van rajta egy egyszerű póló vagy ez a félválos cucc egy normális nadrággal szerintem teljesen ok. 18/F
2017. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

By: #7

Ami még enkabb zavar a szolibarna bőr, és a leborotválás, kihúzott szemöldök. Legyen az is természetes

2017. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a helyesírásért csak "átjavítsa" a mobil.
2017. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Az ilyen jelenségekkel csak a nagyobb városokban talalkoztam, hat egyszeruen nekem nem jon be, olyan "barkit lesz*pok a Szigeten ha bejutok mert ez meno, biztos van kivétel aki belul csak megtévedt vagy tudja a franc. Nekem a termeszetesen szep lányok jonnek be, lenyeg hogy egyaltalan ne igy oltozkodjon ahogy irtad. Festetlen, sajat haj :D lehetoleg barna, semmi mukorom, ne tegyen ki semmit, az a lenyeg hogy a szolidabb lanyokrol kevesebben alkotnak rossz véleményt es nem csak a kisfiuknak tetszenek! ;)21/F
2017. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!