Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott nekem a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem a barátom. Másfél év után szerintem először. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tudom az egész dolog nem nagy durranás, de még is ezen kattogok már 1 napja. Tényleg hülyeség az egész, de mi van ha ilyennel hazudik akkor mással is? Vagy talán szándékosan hülyének akar nézni? Na a történet: nagypapám halála elég nehezen érintett, mielőtt meghalt sok mindent adott nekünk, ezek között volt 1 szép vödör is. Apum a dolgaira mindig figyel, ha valami összekoszolodik, eltörik azonnal megjavítja. Na apum odaadta ezt a vödröt a barátomnak barackal. (Szoktunk egymásnak adni így dolgokat de mindig visszaadjuk amibe adtuk) na barátommal elvittük hozzájuk. A vödörnek még semmi baja nem volt. Aztán mikor 1 hét után vissza akartuk kérni teljes széttörve és összepiszkozva adta vissza. Igazából ez se lett volna gond. De az 100 százalék, hogy mi nem így adtuk oda.. kiestek volna a barackok.. mikor meg rákérdeztem a szemembe hazudott, hogy mi már így adtuk neki oda.. ott voltam láttam, hogy nem ilyen volt. Igen ez nem nagy dolog, hogy jaj széttörött de ha ebben hazudott akkor másban is fog? Plusz annyi, mintha azt látnám másfél év után kezdené kimutatni a fogafehérjét, azt se árulta el, hogy ő cigány.. csak véletlenül rájöttem.. pedig kicsit látszik is rajta. Esküszöm nagyon megváltozott. Ti mit csinálnátok? 18/L
2017. júl. 25. 06:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát figylej, ha egy lany igy viselkedne velem azthiszem kicsit osszetorne bennem a rola alkotott kep, nem biztos hogy vele maradnék vagy biztos hogy nem.. Ha tudom hogy igazam van de megpróbálja elhitetni velem a hazugsagat. Ugyan fordított a helyzet veletek, a fiú ilyen, de nemhiszem hogy sok keresnivalod van mellette. Apukád egyebkent hogy áll a dologhoz, nem vágta le hogy c*hány? En nem ismerek olyan apukát aki ilyet elviselne hogy a lányának c*gany a baratja
2017. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miután megtudtuk már eltelt pár hónap. Akkor meg már kedvelte, mert tiszteségesek és dolgoznak, és csak félágról az. De én most nagyon nem tudom mi legyen. Kicsit másnak látom pár hónapja. Nem annak akibe beleszerettem.
2017. júl. 25. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso es legfontosabb, uljenetek le es beszeljetek meg, akkor abban a pillanatban, ha valami gond van, ne pedig majd hetek mulva jojjin elo a dolog.

Minden parkapcsolat elso resze, igen, mas fel ev is az elso resze, arrol szol, h kiismeritek egymast, ami az elejen volt, az elso egy evben, az semmis! Most jon majd az, amikor a valodi enetek, az a nem tul kedves, nem tul szereny, nem tul tiszta dolgok ia kiderulnek. Te sem leszel mindig kedves, odaado, stb...

Ahogy irtad, nem nagy dolog, hazudott, de fog ia sokszor hazudni, ahogy te is, mert az ember oszgonbol hazudik, ha vmi rosszat tesz, vedeni akarja magat. Azt mondom, beszeljetek meg, h te hogy latod, es o hogy latja, majd dontsetek!

Ezt mi nem tudjuk helyetettek lecsatazni.

Sok sikert. 😊

2017. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"azt se árulta el, hogy ő cigány."

Fene az ízlésed.......

Ez egy őszinte, boldog párkapcsolat lesz. Ez irónia volt.

Ne számíts sokra. Ez már nem irónia.

2017. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!