Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hazudott nekem, azonban ehhez tudnom kell, hogy mennyire megbízható a messenger, amikor kijelzi, hogy ki mennyi ideje nem volt elérhető. Feleslegesen nem akarok balhézni. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A történt röviden: arra gyanakszom, hogy a barátom nem mondott igazat, sőt utána még mentegetőzött is, és most nem tudom kinek higgyek. Ahová "elvileg" ment, ott nincs wifi, és állítása szerint egész nap elfoglalt volt (déltől éjfélig).

Na most ettől függetlenül az én messengerem pedig azt jelezte, hogy 15kor és 17 után folyamatosan fent volt facebookon, "most aktív" jelzéssel. Más nem tudja a jelszavát, a telefonja nála volt. Azt szeretném tudni, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban, megbízható a messenger ilyen szempontból? Én eddig azt tapasztaltam, hogy valóban: amikor fent vagyok, használom a fecebookot, akkor elérhetőnek ír ki, még úgy is, hogy a chat ki van kapcsolva, viszont amint lelépek, onnantól számolja elég pontosan az eltelt időt, és annyit is ír ki másoknak. Ellenvélemény esetleg? Kérem, csak azok válaszoljanak, akik ismerik a messengert, van erre vonatkozó véleményük.

Félreértés elkerülése végett: nem ellenőrizgettem a párom, csak előfordul, ha hiányzik, hogy visszaolvasom a beszélgetéseinket, így láttam meg ezt is, hisz alapvetően bíztam benne, csak utálom, ha hazudnak nekem.


Köszönöm a válaszokat!

23/N



2015. jún. 4. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem volt kinyomva a wifi a telóján és automatán kapcsolódott, amikor talált egy nyilvános hálózatot.
2015. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háttérben való frissítés csak annyit csinál, hogy kijelző ha írnak neked. Viszont amíg nem nyitod meg, addig az FB OFFLINEként kezel, tehát elég pontos és balhézhatsz.
2015. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

2 dologban nem lehet megbízni!

Az egyik a messenger!

(Azt hiszem már nincs is!) De a skype, és többiek is megbízhatatlanok!

A másik a férfi!

Van még egy ráadás ezek a nők! :-)

2015. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Én is így tudom, ezért vagyok nagyon bizonytalan!

Egyébként köszönöm:)

2015. jún. 4. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Az fb chat offline-nak ír, ha nem vagy fent, nem használod. Ha hosszú ideig nem használod, a telefon kikapcsol, kivéve ha az fb chat van megnyitva, és nem zár a képernyő.

Böngészőben sem vált inaktívra a chat, ha az fb az aktív ablak, vagy használod a böngészőt. Ha a gép közelében sem vagy, akkor vált 5 perc után offlinera.

2015. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

jesszus

nekem még hajnali 5kor jelezte hogy fent voltam, pedig aludtam.

pasim akkor kelt és látta hogy aktív vok, rám is írt, de aludtam...

2015. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy ott nincs wifi? Hova ment? Lehet ahova ment tényleg nem volt wifi, csak pl. elugrottak kajáért, vagy valamiért és ott éppen volt wifi.

Pl. a vonatokon is ki szokott lenni írva hogy melyiken van wifi, múltkor nem volt kiírva, én azért megpróbáltam hátha van és volt.

Meddig volt fent folyamatosan, meddig láttad?

Az is lehet hogy kapott egy üzenetet, megnézte, amikor éppen volt pár perce.

Az hogy elfoglalt volt, nem azt jelenti, hogy egész nap a telefonját sem veszi elő, de arra hogy üzeneteket küldözgessen,arra gondolom nem volt ideje. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha elfoglalt vagyok és csak úgy felnézek fb-ra, nem írogatok a páromra, mert 1. hosszú távra tervezek vele, és ha most nem írok neki, akkor nem fog leszakadni az ég, úgyis együtt leszünk amíg meg nem halunk, nem kell egymás nyakán lenni állandóan.

Te tudod hogy mennyire megbízható a párod, de már halott a kapcsolat, ha ilyeneken kiakadsz és balhézni akarsz.

2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Messenger utolsó ideje szar. Pl. a pontos idő 11:50, az utolsó beírásom alatt: Látta 11:49. Erre oldalt a felhasználóknál az van írva, hogy 30 perce volt online.

Na, ennyire megbízható.

2015. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pedig pont hogy nem értek egyet az itt válaszolók többségével. Kérdező, ugyanazt tapasztaltuk mindketten. A messenger bizony elég megbízható, ugyanis ha valaki fent van netről, wifizik...stb, de nem lép fel semmilyen formában a facebookra (kijelentkeznie nem muszáj azonban), akkor számolja az eltelt perceket, és amint visszalépsz, szinte azonnal aktívvá tesz, úgy hogy még csak a chatet sem kell bekapcsolni hozzá. Tehát ha őt elérhetőnek láttad, akkor az valószínűleg (99%) úgyis volt.

Sajnálom :/

2015. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én simán el tudom képzelni, hogy rossz. Nekem rendszeresen azt mutatja az abban a pillanatban elküldött üzenetre, hogy 2 órája küldtem. A másik kedvencem pedig mikor beszélek valakivel, kapom az üzeneteit, a messenger szerit pedig 3 órája nem volt aktív... pedig be van jelentkezve, mert átlépve a gépre már aktívnak mutatja. Vagy valakit aktívnak mutat pedig biztosan nem az. Például párom ha dolgozni megy és itthon hagyja a telefonját. A munkahelyén nem tud bejelentkezni (le van tiltva) és biztos, hogy dolgozni ment.. :D


Maximum kérdezz rá, nagy naivaként, hogy aktívnak láttad, az hogy lehet?

2015. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!