Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, menő manapság sznobnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, menő manapság sznobnak lenni? Ki az akit lenéztek és ki az aki menő? Milyen facebookon kívüli közösségi portálokat használtok? És mi határozza meg azt, hogy valaki mennyire menő?

Figyelt kérdés

26F

Például a lazaság?

Amikor szerkesztett fotókat tettem fel magamról mindenki leoltott miatta, hogy egosita vagyok, stb. Meg amikor vég nélkül postolgattam pl a facebookon. Most egy ideje nem csinálom és úgy érzem hiba volt.


2017. júl. 25. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha egy pasi laza.

A szerkesztett fotókat úy nem szeretem, pl.ha agyon van rajta retusálva az illető. De ha csak egy-egy filter megy rá, vagy hátteret tesz a kép mögé, szöveg van a képben az oké.

Azt sem szeretem ha heti 3 alkalomnál többször posztol az illető szelfit (kivéve snapchat és insta story). Ha mindennap tesz ki képet, akkor azokon legyen tartalom és ne csak saját magát fotózza.

Facebookon kívül használom a snapchatet és az instagrammot.

Posztolgatni felőlem posztolgathat az ember minden nap, csak legyen tartalma és ne legyen hülyeség.

Szerintem akkor menő egy pasi ha stílusosan öltözködik (nem muszáj a mai trendeknek megfelelően, csak legyen stílusa), van személyiségbeli stílusa is. Számomra ezek a legfontosabbak. Lenézem azokat akik csak azért akarnak iPhone 20s+ mert az a divat és nem azért mert ők döntöttek így, hogy akkor iPhonet szeretnének. Ide tartoznak azok is akik hetente cserélik a ruhatárukat a legújabb divat szerint, de nem áll jól neki az adott darab. Lenézem azokat akik a tucatsrácok (bizony van ilyen is) közül a legtucatabbak. Tehát nincs semmijük amit önakaratból vennének meg. Arról meg ne is beszéljünk hogy a fiatalabb korosztály (15-20) anyuci-apuci pénzéből veszi ezeket.

Nem, nem menő sznobnak lenni.

Ez csak az én véleményem,le lehet pontozni.

17/L

2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!