Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttek! Mik ebben a tapaszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek! Mik ebben a tapasztalataitok? Mennyire hat ki egy ex az későbbi kapcsolatokra? (Kif. Lent)

Figyelt kérdés

Ha most összejövök egy csúnya pasival azt később megbánom? Vagy nem fognak a pasik lebecsülni, hogy nekem "ez a szintem"?

Szóval van egy srác aki udvarolgat,már szerintem nem sok hiányzik, hogy randira hívjon..De olyan csúnyácska,ezen változtatni nem lehet mert nem a stílussal/hajjal van baj.

Eddig két sráccal jártam ők mind ketten olyan waohk voltak..

csak a barátnőm tud róla,hogy udvarolgat.Egy suliba járunk mind a hárman.Én őszintén elmondtam a barátnőmnek hogy bejön nekem ez a srác,majd kiröhögött és a fejemhez vágta,hogy "majd leshetek ha később azzal fog mindenki cukkolni hogy vele jártam"ennyi volt a lényege,meg hogy ha majd megtudják a pasik hogy ő az exem majd hagyják az egészet és lebecsülnek..

Igaza van a barátnőmnek,ez valóban így van?

Köszönöm 16/L



2017. júl. 25. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

A pasik szerintem pont le fogjak szarni, bar nem tudom nalatok, a kisgyerekek koreben hogy mennek a dolgok.

A baratom azt se tudja, hogy neztek ki az exeim, illetve az elozot talan tudja, de oszinten szolva senkit sem erdekel, engem se izgat, hogy volt nalam csunyabb baratnoje is...

2017. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg gyerek vagy.Főleg lelkileg.
2017. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hat ki...azt, hogy kivel leszel pl. 5, vagy 15 év múlva semennyire sem fogja befolyásolni ez. Majd a legnagyszerűbb forgatókönyvíró " elintézi"...;-)
2017. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam,hogy nem a barátnőmnek van igaza,hanem nekem :)
2017. júl. 25. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:

NEm kéne többször is kiírni a kérdést.

Egyébként még mindig ugyanaz a véleményem.

A barátnődet felejtsd el, Ha tényleg bejön a fiú nyugodtan jöjj össze vele, és nem törődj mások véleményével, főleg annak beképzelt ribizliével ne. Ha szakítotok és más fiúval ismerkedsz, ha normális leszarja hogy kivel jártál, ha meg csak emiatt nem jön össze veled akkor meg sem érdemel téged.

2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és állj ki a saját véleményedért, ne hagyd hogy befolyásoljanak :) Ha amiatt szúrod el amit el fogsz az a te sarad, de ha más miatt akkor rosszabb lesz mert rá is meg magadra is dühös leszel. A fiúk max amiatt fognak lebecsülni hogy befolyásolható vagy, vagy könnyen elbizonytalanodsz.
2017. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha vele leszel 10 év múlva,együtt laktok,akár összeházasodtok hálás leszel magadnak ha valósak az érzelmek.Ha békén hagyod ugyanolyan elfeledett semmilyen emlék lesz mint egy waoh pasi,egy olyannal se lesz jobb az életed meg félhetnél rajtad kívül hány lánnyal hempereg.Az én barátnőm a szememben a legszebb,tudom sokan nem így látják de hol érdekel szerinted? Tudom hogy vele leszek sokáig és szeret,ketten akarunk közös életet élni abban pedig nincs bent se barát se ellenség így bárki bármit mond az számomra olyan mind a szél,hirtelen feltámad majd eloszlik
2017. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának látod a pasit, akkor eleve nincs értelme az egésznek.
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. júl. 25. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, aki olvassa azóta esetleg. Szerintem a srác lenne a legnagyobb király ha behúz egy nála sokkal jobb csajt. Mellesleg becsüld meg szerintem az udvarlókat, adjatok nekik mindig egy esélyt
2021. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!