Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki sokat posztol fb-ra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokat posztol fb-ra a kapcsolatárol, idilli magánéletéről, az tapasztalataitok szerint mennyire fedi a valoságot?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 22:52
 1/10 Gotland ***** válasza:
100%

Szerintem ez is vegyes, mint minden dolog.

Viszont kapásból eszembe jutott két ismerősöm is, akinek az adatlapja alapján az jutna mindenkinek eszébe, hogy álompár, álomcsalád, mázlisták, közben pedig nyílt titok a közeli hozzátartozóik között, hogy ezerszer felszarvazták már egymást.

Ugyanez a helyzet egy másik ismerősömmel, ahol megvannak az idilli családi képek, "apucival" - férjjel, kirándulás, nyaralás, hawaii, miközben köztudott, hogy a "férfi" alkoholista, és veri a feleségét.

2016. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire.

Senki nem fogja kitenni, hogy veri a párja, vagy hogy magányos, annak ellenére, hogy kapcsolatban él, vagy hogy csóró.

Akik mindent kipakolnak, csak annyiuk van. Többnyire nem is élik meg a szép pillanatokat, mert el vannak foglalva a pózolással, meg a telefon nyomkodásával.


Saját tapasztalat, szemlélet alapján mondom.

Nekem akkor van időm ilyesmire, amikor magányos vagyok. Egyik ismerősömet meg veri a párja. Még is dúl a love a fb-on.

Étteremben is azt látom, hogy a "de finomat vacsiztunk a drágámmal" posztok csak a közönségnek szólnak. Nem beszélgetnek. Lefotózzák az ételt, aztán 20 percig a telefont nyomkodják, majd vissza küldik az ételt, hogy hideg.

2016. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Aki jó kapcsolatban van az álltalában nem kürtöni szét.
2016. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet jó kapcsolat, de szinte biztos, hogy üzen ezzel valakinek
2016. szept. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Azt tudom, hogy én miért és mit teszek ki. :)

Nem szoktam napi 30 életbölcsességet megosztani gagyi képekkel.

Viszont ha megyünk kirándulni, grillezünk, vagy csak van pár jól sikerült fotó a gyerekről, azt szívesen kiteszem. Úgy is csak közeli ismerősök látják: nagyszülők, barátok, rokonok. Őket érdekli, mi van velünk.

És a legjobb képeim legalább el vannak mentve. Sajnos volt már, hogy tönkrement egy cd, és vele együtt egy csomó családi kép ment a kukába. Nekem ezek fontosak.

2016. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Se veled se nélküled kapcsolat.
2016. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az az érzésem, amikor ilyet látok, hogy az illető valamit nagyon kompenzál, ha ennyire kirakatba kell tennie a boldogságát. Természetesen nem arról beszélek, amit az 5-ös válaszoló írt, az szerintem teljesen rendben van, de az olyan "álompároknál", akik naponta tolják fel a közös szelfit és teleszívecskézik/telehányják "ígyszeretlekúgyimádlak" szövegekkel egymás adatlapját, egyértelműen bűzlik valami. Az abszolút kedvencem pedig azok, akik az ilyesmit kéthavonta új párral csinálják :D
2016. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindig egy bizonygatás az illetőnek saját részére, hogy igenis fontos vagyok valakinek és szeretnek engem, valamint a külvilág felé.


Az exem pontosan ezt csinálta velem, alig hogy összejöttünk, már szinte követelte, hogy jelöljük meg, hogy párkapcsolatban vagyunk. Még az első randiig el sem jutottunk, mikor kitett egy képet, hogy "I"m choose happy!" - ez már akkor gyanús volt, mert nagyon olyan szaga volt a dolognak, mintha az exnek akarna bizonyítani, hogy ő igenis boldog mással is. Majd minden egyes kirándulásunkról úgy tett közzé fotót, hogy megjelölte a képeken magát és odaírta, hogy szeretettnek érzi magát.


Nekem volt már mindkét véglet, az egyik fent sem volt facebookon, mert takargatnivalója volt és nem akart bebukni, a másik pedig betegesen bizonygatni akarta, hogy őt igenis szeretik.


A környezetemben rengeteg pár van, akiknek ismerem a családi hátterét, de a profiljuk teljesen mást mutat.

2016. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
Szerény meglátásom szerint semennyire...Akiket személyesen is ismerek onnan,EGYTÖL-EGYIG ez a kategória...
2016. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt vettem eddig észre, hogy aki tényleg harmonikus párkapcsolatban él a párjával, annak nincs igénye arra, hogy ezt hirdesse meg facebookra mászkáljon folyton. Vagy ha meg is oszt dolgokat, akkor okosan teszi (pl. van olyan barátnőm, aki kutató, párja szintén, ha megjelenik egy tanulmánya a párjának, akkor kirakja a posztot, néha bele isí rja, hogy büszke vagyok rád, XY, max egy szívecske, de semmi ilyen nyálas szar, és nem napi szinten csinálja). Én eddig ami ilyet láttam az ismeretségi körömben, ott ált. arról volt szó, hogy:

- csaj annyira nem szereti a pasit, csak villog azzal, hol járnak meg mit vesz neki (van kb. egy közös kép fenn, a többi ilyen, hogy jaj, vett nekem Gucci táskát, azt a túlárazott dobozolt rózsás szart, most voltunk Dubaiban nyaralni)

- a maradék meg tényleg az, aki baromira bizonytalan a kapcsolatában... lehet, hogy nem tudatosan, de tényleg. Mind a 3 ilyen esetben szakítás lett a dolog vége... és felcserélték a szeretlekprüntyőkém meg az énvagyokaviláglegboldogabbembere posztokat a depis szakítós idézetes szarok meg a "igen, fuss csak anyukád szoknyája alá azért, mert megmondtam neki a magamét, te f..sz... pedig született tőlem egy lányod is bmeg, de te akkor is anyádat választod a családod helyett, te csicska"

2016. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!