Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beégtem? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégtem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Írtam azzal a fiúval aki tetszik nekem de ő ezt nem tudja. Írtam neki hogy ha akarja hogy segétjek neki tanulni szóljon írta rá hogy ja. Utána megtérdeztem hogy ideges-e erre is azt irta hogy ja. Erre megkérdeztem hogy miért és erre is azt írta hogy ja. És ekkor jutott eszembe hogy a számítógépe szokott így csinálni.

2017. júl. 25. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Lemaradt a mondat fele bocsi szokott így csinálni a gépe hogy ugyan azt küldi el mindenkinek akivel ír

Ui:bocsi a hibákért

2017. júl. 25. 23:22
 2/5 anonim válasza:

És mit írtál vele? Novellát? :)

Egyébként az, hogy megtérdezel valakit, elég rossz módja, hogy kiderüljön, ideges-e. Nyilván te is feszült lennél, ha valaki ezt úgy próbálná kideríteni, hogy beléd térdel.

2017. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem égtél be.
2017. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem égtél be, inkább a srác egy kicsit
2017. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtèrdezted 😂😂😂

Ha ideges volt, akkor a szado mazo, domina felállás nem jött be neki :D

Egyébként, vagy a srác azért volt rossz kedvű, mert úgy vélte, nem akarsz tőle semmit és nincs értelme beszélgetni.

Vagy épp más csajt fűz, te csak zavarod, vagy a másik csajjal nem jöttek össze a dolgok.

Beszélj vele.

És ilyen nincs, hogy csinál ilyet a gépe.... Ez fa.szság...

2017. júl. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!