Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon beégtem matek órán....

Nagyon beégtem matek órán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ki hívott a tanárnő felelni,hiányoztam egy hétig a suliból így nem kaptam meg a Tananyagot.(nem adták meg) és nem tudtam semmit. Én mindig nagyon félek ki állni mások elé ezért kinomban sok olyan dolgot teszek amit nem kellene. Most például egy darabig csendben voltam mozdulatlan. Aztán már sírni akartam de el kezdtem azzal leplezni hogy röhögök. A tanárnő irtó mérges volt rám így le ültetett egy 2essel. A többiek ki nevettek. Nagyon ciki volt így a szünetben egyedül voltam mert nem mertem szóba állni senkivel. Így is sokat szekálnak.

Félek mi lesz holnap.

Bocsi hogy hosszúra sikeredett.


Menjek holnap suliba?



2017. márc. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél! Ha otthon maradsz, még nagyobb hátrányban leszel.
2017. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 merhabal válasza:

1.) Ez a nevetős cucc elég cseles megoldás, szóval pacsi!

2.) Levették, hogy sírsz?

2.a) Ha nem, akkor pacsi mégegyszer.

2.b) Ha igen, akkor meg kár keseregni, megtörtént => elmúlt. Fel a fejjel, előfordul.

3.) Igen, menj be suliba, kérd el a tanártól az anyagot és javítsd ki a kettesed.

+1.) Nem ők nem álltak veled szóba, te nem álltál velük, szóval mindenki bekaphatja.


Csak pozitívan!

Csá!

2017. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a tanárnővel, hogy nem készültél fel rendesen. Kérj újabb lehetőséget.
2017. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem látták hogy sírtam volna.
2017. márc. 27. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A többiekk nem rajtad nevettek, hanem a szituáción. Aki bántana meg nem érdemli meg, hogy miatta rosszul érezd magad.

Nem kell mindjárt negatívan látni. Jó fej vagy. Menj és legyen szép napod!

2017. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!