Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg mindig szeretem az exem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig szeretem az exem, de ő utal engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 3honapja szakítottunk, és van már más neki... Ő vette el a szüzességem, évek óta szeretem, de ő megmutatta a foga fehérjét, és látszik, hogy, gyűlöl, de nem tudom miért. Mit tegyek?

#barátnő #barát #ex #kapcsolat #új #problémák szerelem
2017. júl. 25. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Felejts el, egy baromként gondolj rá
2017. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akart dugni ... :/ Ennyi .
2017. júl. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért sajnálom hogy ilyen emberek vannak :/

Az a baj, már azt sem lehet tudni, kinek érdemes odaadni magad ... :(

2017. júl. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4honapig voltunk együtt, nem hiszem hogy csak azt akarta..
2017. júl. 26. 16:11
 5/5 Saavedro válasza:
És nem lehet, hogy VELED volt a gond? Nekem volt olyan érzelmi fogyatékos barátnőm, aki azt hitte, hogy szeret (szerintem most is azt hiszi), én viszont ki tudnám kaparni a szemét azért, amiket csinált velem.
2017. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!