Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mikortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mikortól aranyos egy srác és mikortól megy át nyálasba? Ha a helyében lennétek, ti hogyan reagálnátok? 21/f

Figyelt kérdés
Van egy csaj (19), akivel nemrég óta beszélek Facen. Tinderen kezdtünk el, csak aztán kiderült, hogy nem ide valósi. Még azért szeretnék vele beszélgetni, meg majd valamikor később találkozni, hogy ne siessem el akkor sem, ha most még semmi sem lehetne. Egy hete nem ír vissza, láttam a helymeghatározó miatt, hogy nem volt otthon. Viszont én fejeztem be az utolsó beszélgetést, emiatt nem tudom, hogy mikor kellene írnom, ha egyáltalán kellene, továbbá pedig mit. Ő nem valami beszédes típus és úgy érzem, hogy nem bízik meg bennem, ezért is írhat még ritkábban. Arra gondoltam, hogy megosztanám vele a számomra 2 legfontosabb és legtitkosabb dolgot. Szerintetek mi lenne a reakciója?

2017. júl. 28. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy két napig oké hogy nem ír, de az hogy egy hete..valószínűleg nem nagyon érdekled.

Írhatsz neki szerintem annyit hogy mi a helyzet vele, az még nem a tapadós témakör. De ha akkor sem ír, vagy látod rajta hogy nem nagyon akar beszélni akkor ne eröltesd.

19/l

2017. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos amikor bókolgat (nem nyomulósan)

Nyálas pedig amikor átmegy kiskutyába

2017. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, mert nem érdekled őt.
2017. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!