Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Aranyos, ha egy srác az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos, ha egy srác az első randin megkérdezi, hogy megcsókolhat-e vagy inkább szó nélkül tegye?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge, lehetne határozottabb ha már első randin meg akar csókolni..
2017. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb, ha nem kerdezi meg, csak megteszi. amikor alkalmas pillanat van, azt erzi az ember, a szavak csak elrontjak az egeszet.
2017. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha az első randin meg akarna csókolni, az én esetemben már ne számítson második randira. Akkor még ismerkedés-fázis van, még idegenek vagyunk, még egyáltalán nem derült ki, hogy egy hullámhosszon vagyunk-e; számomra az első randin való csókakarás tolakodás lenne. Ki kell várni azt a varázslatos pillanatot, amikor mindketten érezzük, és vágyunk rá, és nem azért mert valaki szerint "kell" csókolózni, hanem amikor már kialakult akkora ragaszkodás. Szerintem annak olyankor van ott az ideje.
2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha megvan a pillanat, akkor szó nélkül tegye. Ilyet nem kell megkérdezni.


Egyik ismerősöm volt úgy, hogy nagyon tetszett neki a fiú, el is mentek valahova, majd hazakísérte és a kapuba megkérdezte nagyon szendén, hogy ne haragudjon, de megcsókolhatja-e. A lány már rég várta, hogy ezt meglépje, és látva ezt a "töketlenségét" már kevésbé volt vonzó a srác. De ez az ő szemszöge, mára már 40 körüli hölgy, akkor volt ilyen 20 körül.

2017. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Inkább szánalmas.
2017. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez is attól függ hogyan kérdezi... hiszen ha egy határozott férfias ember megkérdezi és bedob mellé egy ilyen szexi nézést, akkor az miért lenne szánalmas? de ha valaki fülét-farkát behúzza és úgy kérdezi meg hebegve-habogva az megint más, de ha valaki igy beijed akkor a szó nélküli csók is lehet béna
2017. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!