Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? 14l lefeküdtem a barátommal ovszerrel vedekeztunk de de 3 hete késik pedig 4 eve menstruálok és néha rámjön a hányinger. Több lent

Figyelt kérdés
Ovszerrrel védekeztünk de most nagyon félek nem lennék képes kihordani a babát az aktus 4 hete történt a barátommal meg nem beszeltem errol mit tegyek??? Nagyon ketsegbe vagyok esve kérlek ne bántsatok azokkal hogy pl. Ha volt eszed dugni akkor mondd meg anyádnak

2017. júl. 29. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg el kéne mondanod anyukádnak. Együtt vehettek egy tesztet.
2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De anya még a barátomról se tud azt hitte egy baratnomnel aludtam az este
2017. júl. 29. 22:46
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, most el kell vállalnod a hülyeségedet... Hidd el hogy jobb ha elmondod mintha azt veszi észre hogy nő a hasad...
2017. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert anyud nélkül ne mtudsz semmit se csinálni ezzel kapcsolatban.
2017. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jo es akkor szerinted hogy kezdjek bele...: Szia anya asszem terhes vagyok vagy mi
2017. júl. 29. 22:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


Szia anya, először is bocsánatot szeretnék kérni és kérlek ne haragudj rám, butaságot csináltam és én is tudom, már meg is bántam. Először is ne haragudj de nem szóltam hogy van barátom, mert xy(miért nem?). Az a helyzet hogy már xy ideje együtt vagyunk(többet mondj jópár hónappal mint az igazság :D és beszéld meg vele hogy az a sztori hogy már annyi ideje gyütt vagytok) és az egyik este egymás mellett feküdtünk és butaság történt és nagyon félek, ne haragudj, de szerintem valami nincs rendben.

2017. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
kb így...
2017. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Figyu, én 14 éves fiú vagyok, és olykor olyannyira rámjön a b*szhatnék, hogy átmennék a szomszédba osztálytársamhoz jól meg.rakni, de ki.verem, utána meg azon jár az eszem hogy milyen jó hogy már semmit se kívánok...

Szóval komolyan nem értem, hogy lehetsz ilyen...

2017. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, amit az előttem szólók: mondd el anyukádnak! először lehet hogy mérges lesz, de segíteni fog!
2017. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha óvszer nélkül nem tette beléd és el sem szakadt, akkor fizikailag lehetetlen a teherbeesés (ha utána az ondót sem kente beléd).

Ráparáztál és beképzelted. Hányingered bármitől lehet, még az ijedelemtől is.

Tescoban vegyél egy tesztet, ott van önki. kassza, ciki sem lesz és legalább megnyugodhatsz:)

2017. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!