Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha alacsony vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy ez innen kinek alacsony. Persze vannak nalam is kisebbek de valahogy kicsinek érzem magam. Lehet azért mert az ősszel barátom magasabb nalam....

Mindegy

A lényeg hogy kb 164 cm vagyok a súlyelosztását viszonylag jó de úgy kb 54 kiló.

Kicsit zavar hogy ekkora vagyok de max a baráti körömben.

Ez baj??


14/L


2017. júl. 30. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is az alacsony lányok tetszettek ^^
2017. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
14 évesen én is pont annyi voltam srác létemre:). Én alacsonynak számítottam, de egy lány 14 évesen 164 centivel nem hinném az. Sőt még sok is, én az alacsony lányokat szeretem úgy 150 centiseket:).
2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én nem tudom hogy milyen alacsonynak lenni mert én 13 éves létemre 183 cm magas vagyok de van egy osztálytársam aki allig üti meg a 140 cm-t.
2020. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nem baj,én 160 vagyok és nem mondom hogy túl magas vagyok de szerintem nagyin magasnak lenni rosszabb.
jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!