Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg meg akar fektetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg akar fektetni vagy csak felvágni akart?

Figyelt kérdés

Tényleg meg akar fektetni, vagy csak felvágni akart?


A barátommal egy fél éve járunk. Ő 17 én meg 15 éves vagyok. Megbeszéltük még a kapcsolat elején, hogy nem fogok lefeküdni vele, mert szeretnék várni. Azt mondta jó vár rám ameddig csak akarom. Én elég jól kijövök a haverjaival szóval ritkán de szoktam beszélni velük egy pár szót. Tegnap este ő a haverjaival volt így nem beszéltünk tegnap óta. Viszont reggel írt az egyik haverja. Azt hittem csak beszélni akar de megdöbbentem. Először csak köszönt majd a sablonos beszéd után (hogy vagy... Stb) megkérdezte, hogy szűz vagyoke? Mondtam neki hogy semmi köze hozzá, mire azt mondta, hogy csak azért kérdi, hogy tudja hogy kire fogadjon. Mivel én ezt nem értettem, elmagyarázta, hogy a barátom és a haverjai fogadtak, hogy megfektet-e két hét alatt.. Ez nagyon rosszul esett. Nem tudom ezt hová tenni. A barátom eléggé nagyzolos ezért gondolom, hogy ha nem szexelnek vele, akkor is azt mondaná hogy megvoltam. Én ezt nem értem mert ezalatt a fel ev alatt meg se próbált ravenni hogy lefekudjek vele.



2017. júl. 31. 17:21
1 2
 1/18 DollarDog ***** válasza:
0%

Dobjad a francba! Nem is értem 17 éves létedre miért jársz egy nálad fiatalabb fiuval! :D az forditva szokott lenni mert ugye mindig ez a vége :D a kis kanosok nem birják azt még a buszon is meghuznának ha alkalmuk lenne rá :D

18/f

2017. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam de ő a nagyobb :)))
2017. júl. 31. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező az aki 15 éves.
2017. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 DollarDog ***** válasza:
100%
Akkor éretlen pöts még mindig :D majd kinövi! :D dobd csak nyugodtan! Töle annyit kaphatsz hogy párszor megrak azt lelép mással! Amugy most nézem :D én olvastam félre akkor utólag igy bocsi :)
2017. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De mivan ha igazabol nem akar semmit csak hulyesegbol mondta?
2017. júl. 31. 17:29
 6/18 DollarDog ***** válasza:
100%

Hát akkor az elég nagy hülyeség lenne! :/

Hát figyelj :D majd amikor megkérdezi hogy na akkor csináljuk? :D akkor azért jusson eszedbe hogy én megmondtam :)

2017. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Nem fogalmaztál rosszul.

Érthető, hogy megbántott ezzel. Szerintem leckéztesd meg. Természetesen ne feküdj le vele, de hitegesd és a két hét letelte után mondd el neki, hogy végig tudtál a dologról. Aztán pedig beszéld meg vele, hogy nem bánhat így veled. Ha nem ért a szép szóból, akkor mehet Isten hírével. Ha pedig nem vagy olyan típusú lány, akkor a leckéztetést kihagyhatod és beszéld meg vele minél hamarabb!

2017. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát ez leckéztetés nem rossz ötlet, csak nem tudom, hogy hogyan tudnám kivitelezni.. Mondjam azt hogy na csináljuk és aztán bocs mégse?
2017. júl. 31. 17:33
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg jobban hiszel a haverjának, mint a barátodnak? Lehet, hogy csak keveri a szart. Lehet, hogy ő akar megfektetni. Ne foglalkozz vele!
2017. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a haverja meg akarna fektetni.
2017. júl. 31. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!